Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek találhatnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találhatnék egy helyes pasit egy napra? PLUSZ Egy csókra?

Figyelt kérdés
Nem, nem egy éjszakára, csak lesz egy rendezvény, ahol több olyan pasi is lesz akik nyomulnak rám, és nem veszik a lapot. Mindig hazudom, hogy van barátom két éve, hogy kopjanak le rólam, de valójában nincs pasim, csak mindig ez van. SZóval szeretnék a környezetemnek bemutatni egy pasit, mint a barátomat, de többet nem akarok csak mutogatni, hogy "van." Tudom bonyolult, de már tényleg idegesítenek a nyomulók. Szerintetek hol keressek, még fizetnék is ezért a színjátékért. Én egy szép szőkehajú lány vagyok. De a szépség nem garancia, igazából nem tudom hol keressem a jelöltemet, mert az hogy nézki hogy odaülök valakihez pl egy kávézóban, hogy szia figyelj már nem játszanád el hogy a pasim vagy egy napig? Mert szerintem ez kicsit őrülten hangzik, és lehet félreértenének, vagy újabb nyomulóra tennék szert. Vagy szerintetek hogyan keressek ilyet, újsághirdetésen? Amúgy egyetemre járok, az egyetemről. Csak színészkedni kellene. Szóval nem pasizni akarok. Vagy szerintetek ez hülyeség? Komolyan elegem van a huje gyökerekből, akik rámmásznak pedig van barátnőjük is. SZóval...Tudom nem átlagos kérdés, kicsit bolond is.
2010. nov. 3. 19:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50 ezer + ÁFÁ-ért vállalom.
2010. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Hányévesvagyhollaksz?XD
2010. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Persze, szívesen hozok ilyen áldozatot egy (remélem:D) aranyos lányért

15/f

ha gondolod, írj egy privit :D

2010. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Te fizeted a benzint, a kaját, és a belépőt. + 20e ft-ot és bármilyen szerepet eljátszok neked amit kérsz. 26/f
2010. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Tényleg azt jó lenne tudni, hogy hány éves vagy, és hogy hol laksz.
2010. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen olyant keresnék aki diszkrét, és megbízható szerintetek találhatnék ilyet valahol? Utána már nem akarom látni többet. Vagy tartsak valami castingot, sajnos a facebookon nem hirdethetek vagy igazából lehet hogy kellene egy álneves facebook oldal. pont két hetem van!!! ááááá
2010. nov. 3. 20:06
 7/30 anonim ***** válasza:

Nincs egy helyes férfibarátod, akit ingyen és bérmentve megkérdetnél egy ilyen akcióra? :D


Amúgy ha feladnál egy ilyen hirdetést, egész biztos sok jelentkező akadna, akik közül talán még lenne is olyan, aki megfelelne e téren az elvárásodnak.

2010. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
komolyan 20e Ft, + benzin, de hány éves vagy és még is hol laksz? Mert ha a világ végén akkor hagyjuk :)
2010. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Én elmegyek veled husom...

Csak mind meg hová, mikor, milyen ruhában ilyenek


85/Férfi ;)

2010. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
22 vagyok és Mo. 3ik legnagyobb városában lakom.
2010. nov. 3. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!