Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zaklat az expasim, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az expasim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6hónapja szakítottam az expasimmal,3hónap után,azóta nem hagy békén,fenyeget stb...3hete elkapta a barátnőmet a saját lakásában,bántotta,megfenyegette,aztán engem is megfojtogatott amikor hazaértem...sikerült kikeveredni ebből,de azóta is fenyeget hogyha nem megyek vissza hozzá és feljelentem,olyat tesz amit maga is megbán stb...azóta nem tudja hol vagyok,de szerintem idő kérdése...még vidékre is képes volt elutazni a rokonaimhoz,arról nem beszélve,hogy van egy Kislányom akit nagyon féltek.....
2010. nov. 3. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
kakild le
2010. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrség.
2010. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
kakild le
2010. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
rendőrség
2010. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel!
2010. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gépfegyver :) és ólom mérgezés :)
2010. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Könnygáz és gumibot.
2010. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de a rendőrség azon kívül hogy kiértesíti őt a feljelentésről mást nem tesz...
2010. nov. 3. 20:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg egy nagydarab haverod, tesód vagy rokonod? Amikor engem zaklatott az exem én szóltam a bátyámnak és a keresztapámnak és ők beszélgettek vele. Beijedett miután mondták neki, hogy egy szavamba kerül és neki vége.
2010. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajna nagydarab haverom nincs,már gondolkodtam azon is hogy felbérelnék 1-2 "verőlegénykét"aztán....de egyenlőre nem találok olyat aki ezt bevállalná....
2010. nov. 4. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!