Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelt kérdés

Mi egy mindent elsöprő szerelemmel indultunk, mesébe illő álompár voltunk. Egész végig megvolt a kapcsolatunkban a kölcsönös tisztelet, gondoskodás, közös célok, mindent egymásra tettünk fel. Majd egyik napról a másikra villámcsapásként ért, hogy valami megváltozott. Éreztem, hogy valami más, de nem brutális szinten, csak elmaradtak a bókok, apró meglepetések. 2 hét után sikerült kiszednem belőle, hogy úgy érzi nem szerelmes már. Ezt a két hetet értem, de előtte tényleg semmi, de semmi jele nem volt és nem is az a típus, aki meg tudja játszani magát, hiszen egyből észrevettem, amikor elkezdődött ez az érzés benne. 2 éve vagyunk együtt, nem tervezünk szakítani, de azért mégis szeretném vissza azt az embert, akibe beleszerettem. Mit tudnék tenni, hogy újraélesszem benne, ami elhalványulni látszik?

Ugyanúgy igényes vagyok, sminkelek, csinosan öltözködöm, változatosak az együttléteink is.

Mi hozhatna minket újra össze és mire figyeljek, hogy ha sikerül úgy is maradjon?

Igazából abszolút nem tudja az okát ennek, azt mondta ugyanúgy megvan bennem minden, ami 2 évvel ezelőtt is volt. Harmadik fél biztosan nincs.

26N, 27F



ma 09:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A többség nem képes a monogám kapcsolatra.. elmúlik náluk valami és utána olyan mint ha nem is létezett volna az a személy az életükbe soha és már ugranak is a következőbe ami adja az újabb eufórikus érzést . A nők függőjévé vállnak.
ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!