Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelt kérdés
Tehát. :D Az a lényeg, hogy együtt voltunk júliustól októberig, amíg adódott rá lehetőség, hogy találkozzunk, de mivel nagy a távolság, nem tudtunk együtt maradni és megbeszéltük, hogy ez nem megy, és nem keressük egymást tovább. Ahogy telt az idő, rájöttünk, hogy hiányzunk egymásnak, és beszéltünk folyamatosan, tartottuk a kapcsolatot. Közben neki is volt barátnője, nekem is barátom, de most eljött az április és megint van rá esély, hogy találkozzunk. Megbeszéltük, hogy hol és mikor, de én nem tudtam eljutni. Mondta, hogy nem haragszik, meg hogy semmi baj, de azóta nem nagyon jelez. Nekem úgy tűnik, mintha többé nem akarna velem lenni, de sokan azt mondják, hogy még szeret. Lényeg az, hogy nem igazán beszélünk most, meg semmi. De nekem ez így rossz. Szeretném visszahódítani. Szóval..Ötlet? :/

2014. ápr. 26. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
szépek vagytok...
2014. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

"Megbeszéltük, hogy hol és mikor, de én nem tudtam eljutni."


Seems legit... Miért nem mondod meg őszintén, hogy le se sz_rtad? Hát egy ilyen után én sem keresnélek.

2014. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elkéne mondani ezt neki is
2014. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És e közben mindketten kapcsolatban vagytok?
2014. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebbe az a poén hogy mindketten kapcsolatban vagytok.
2014. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megérdemled, hogy szenvedj, ha addig meg megtartanád a jelenlegit, amíg nem jössz össze a másikkal..
2014. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kapcsolatban, se ő, se én már!
2014. ápr. 26. 13:25
 8/9 A kérdező kommentje:
És nem le se szartam..Nem tudtam elmenni, megvolt rá az okom és el is mondtam és azt mondta nem haragszik, szóval nem értem. És RENDES VÁLASZOKAT KÉREK!
2014. ápr. 26. 13:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, nem kell hódítgatni...
2014. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!