Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelt kérdés

Mi egy mindent elsöprő szerelemmel indultunk, mesébe illő álompár voltunk. Egész végig megvolt a kapcsolatunkban a kölcsönös tisztelet, gondoskodás, közös célok, mindent egymásra tettünk fel. Majd egyik napról a másikra villámcsapásként ért, hogy valami megváltozott. Éreztem, hogy valami más, de nem brutális szinten, csak elmaradtak a bókok, apró meglepetések. 2 hét után sikerült kiszednem belőle, hogy úgy érzi nem szerelmes már. Ezt a két hetet értem, de előtte tényleg semmi, de semmi jele nem volt és nem is az a típus, aki meg tudja játszani magát, hiszen egyből észrevettem, amikor elkezdődött ez az érzés benne. 2 éve vagyunk együtt, nem tervezünk szakítani, de azért mégis szeretném vissza azt az embert, akibe beleszerettem. Mit tudnék tenni, hogy újraélesszem benne, ami elhalványulni látszik?

Ugyanúgy igényes vagyok, sminkelek, csinosan öltözködöm, változatosak az együttléteink is.

Mi hozhatna minket újra össze és mire figyeljek, hogy ha sikerül úgy is maradjon?

Igazából abszolút nem tudja az okát ennek, azt mondta ugyanúgy megvan bennem minden, ami 2 évvel ezelőtt is volt. Harmadik fél biztosan nincs.

26N, 27F



ma 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg a fellangolasra celzott, az mult el. Nem erzi a kezdeti heves erzelmeket. Engem dobtak mar emiatt, hogy ugyan jo volt a kapcsolat es szerettuk egymast, de hianyzott a masiknak a rajongas, a pillangos erzes.

Felfogas kerdese. Ha neki is hianyozni kezd, akkor ennek a kapcsolatbak vege.


25N

ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális egy kapcsolatban. A kezdeti fellángolás elmúlik. Ha jó egy kapcsolat, akkor megmarad a szeretet és a tisztelet. Ha nem, tovább állnak az emberek. Nem tudsz tenni semmit, az a fellángolás sajna nem örök. Ha tudtok így élni, sok boldogságot, de ha nem akkor szerintem rendes kapcsolatot nem fogtok tudni kialakítani. Egy párkapcsolat probléma nélkül nem létezik, akkor ott még nagyobb baj van. Ha azt át tudjátok vészelni, akkor megérdemlitek egymás.
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehetetlen, bennem is halványult már el, de mindig újra és újra bele tudok szeretni
ma 09:53
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Ehhez nem sminkelni,hanem tanulni kell a szakirodalombôl.
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A ferfiak nagy tobbsege ebben a korban annyit lat a kapcsolatokbol, hogy maguktol mennek aztan amikor esetleg egy kicsit bele kene tenni, mert mar nem mukodik magatol a fellangolas multaval, akkor mar nem akarjak.
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4-es, tudnál ajánlani magyar nyelvűt?

Nagyon nagyon sokat tett értem a kapcsolatunk alatt tényleg. Mindig, minden helyzetben én voltam az első és természetesen fordítva is. Ezért ijesztő ez az egész, mert sosem láttam még ennyire törődő, szeretetre képes és méltó férfit, mint ő. Előttem is volt egyébként 2 komoly kapcsolata, de őket nem szerette igazából, szóval nem volt kérdés, hogy szakítás lesz a vége.

ma 10:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember ezért nem tud megmaradni a másik mellett, mert azt hiszi, a kezdeti lángolás örökké tart, aztán dobbant, ha alábbhagy, ahelyett hogy megértené, ha új kapcsolatba ugrik, ez a probléma előbb-utóbb mindenhol jelentkezni fog. Kergeti az illúziót, aztán 40 évesen rájön, baromság volt, amit csinált. Ismerettségi körömben van ilyen, volt több jó, normális barátnője, az elején mindegyiknél lelkesen mesélte, oh ez az. Aztán mindegyiket dobta egy idő után, pont ilyenekre hivatkozott ő is, hogy szeretem, de. Ez mért nem elég? Most meg visszasírja őket.
ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért egy 2 éves kapcsolat nem olyan friss már, mint egy pár hónapos, fél éves kapcsolat. Ez nem baj, nem kell tőle megijedni.

Ha neked kevés, ami most van, de a párodnak nem, akkor tulajdonképp neki kellene újra meghódítani téged.

- Egészen konkrétan beszéd meg vele, hogy neked mi az, ami hiányzik?

- Konkrétan mit tegyen meg annak érdekében, hogy ne hűljön ki a kapcsolat?

Ahogyan múlik az idő, ez egyre inkább visszatérő téma lehet, de nem feltétlen a kapcsolat vége. Mondom ezt úgy, hogy 12 éve élek ugyanazzal az emberrel párkapcsolatban.

ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél újra több bókot, több virágot, apró ajándékot, akármit, akkor konkrétan mondd ezt meg neki. Akár azt is, hogy nagyjából milyen időközönként esne jól. A párod tudatosan is figyelhet erre.
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A 7. válaszolóval pedig maximálisan egyetértek abban, hogy akárkivel is vagy együtt, mindenkivel el fog jutni a kapcsolat ebbe a "megszokássá váló" fázisba, csak idő kérdése az egész. Akkor is fel lehet dobni a kapcsolatot, de az újdonság első varázsa már soha nem fog visszajönni, ezt tudomásul kell venni. És nem feltétlenül jobb az újabb kapcsolat, egyszerűen csak frissebb, annak minden előnyével együtt.

Igazából mindegyik nekünk tetsző emberrel ugyanannyi időt kellene párkapcsolatban tölteni, akkor lehetne reálisan dönteni arról, melyik a jobb, a nekünk valóbb. Nyilván izgalmasabb a kapcsolat Mátéval 6 hónap után, mint Lacival 10 év után. De hogy igazából, melyik mennyit ér, az akkor derülne ki, ha meg tudnánk nézni, Mátéval, és Lacival is hogy érezzük magunkat, amikor már mindkettővel 10 éve vagyunk együtt...

ma 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!