Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálok ajándékot kapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálok ajándékot kapni a páromtól, mindig arra gondolok ilyenkor, hogy vár cserébe valamit, valaki küzd még ezzel?

Figyelt kérdés
Az ajándék alatt azt értem, mikor nincs semmi apropója, tehát nincs születésnapom, névnapom, nincs valami ünnep, csak úgy a semmiből meglep. Nem nagyon nagy értékű dologgal, csak mondjuk egy virággal, elvisz valamilyen programra, ahova ő fizeti mindkettőnk belépőjét. Ilyenkor pár másodpercig tudok örülni, hogy gondolt rám, utána máris az jut eszembe, hogy ezért cserébe mit tudok neki adni. Általában főzök neki 3 fogásos menüt (leves-főétel-desszert), vagy csinálunk valami olyasmit az ágyban, amit nem mindennap szoktunk, de mégis úgy érzem, hogy kevés, amit nyújtani tudok. Sokszor felhoztam neki, mindig azt mondja, hogy tényleg nem vár semmit cserébe, de én ezt egyszerűen nem hiszem el.
ma 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Neki ez a szeretetnyelve. Ez olyan, mint neked a főzés. Ez egy gesztus. Legalábbis jó esetben.


Persze van olyan ember, aki ilyesmivel akar elérni valamit, ez már elég baj.

ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig ezek normális és kedves dolgok, ilyenekre egy normális ember nem vár viszonzást. Szerintem ne görcsölj rajta! Adj te akkor, amikor te szeretnél adni neki valamit! :)


Ha nagyon nem megy, szerintem egy pszichológussal jó lenne átbeszélni ezt a témát, mert ez simán lehet valami önbizalmi jellegű dolog.

ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem akar adni.
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!