Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem kaptam soha semmilyen ajándékot a páromtól, akkor ne is várjam, hogy esetleg születésnapomra fogok kapni?

Figyelt kérdés

Eddig se valentin napra, se nőnapra, se húsvétra, se semmire sem kaptam semmilyen ajándékot.

Engem mondjuk nagyon nem is érdekel, de a barátnőim azt mondják, hogy ez egy nagyon baljós dolog. Szerintük születésnapomkor sem fog felköszönteni, fogalmam sincs, hogy hogyan álljak ehhez. Mert én olyan szívesen ajándékoznék neki, de így, hogy csak én adnék, nagyon egyoldalúnak érezném a dolgot..


2021. ápr. 5. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehet hogy kevered a szex kapcsolatot a parkapcsolattal?
2021. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Valentin nap, nőnap nem ünnep. Húsvét sem az ajándékozásról szól igazán felnőttként, bár én a szüleimtől kapok csokit.

Én nem látom ebben a hibát.

Beszéljétek meg, hogy számotokra mit jelentenek ezek az események.

Remélem a születésnapodon fogsz kapni ajándékot!

25N

2021. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem rosszul esne. De ez en vagyok. Egy virag nem nagy koltseg, viszont nekem nagyon jol esik. Beszeld meg vele. Lehet naluk ez a szokas. Mondd el hogy neked jol esne, ha tartanatok a nevnapozast, evfordulot, szuletesnapozast
2021. ápr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
És te vettél neki valamit Valentin napkor? Beszéljétek meg, kinek mit jelentenek az ünnepek és az ajándékozás.
2021. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a legtobb ferfit ezek az ‘unnepek’ egyszeruen nem erdeklik, eszukbe se jut, hogy mondjuk husvetra valamit adjanak. a szuletesnap azert mas, alatlaban az meg a legnemtorodebbeknek is eszebe szokott jutni, tehat szerintem csak adni fog valamit. ne problemazz ezen elore, majd kiderul, de nyugodtan celozgass ra szerintem elotte, hogy majd ekkor lesz szulinapod, meg esetleg ez meg ez a dolog mennyire tetszik es orulnel neki. neha kell nekik az ilyen fajta iranymutatas.
2021. ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem azért ez így nem jó, és nem azért mert nőnap van, vagy valentin nap hanem azért mert én legalábbis szeretek meglepetést adni, kedveskedni jó látni ha sikerül egy kis örömet szerezni és nem kell ahhoz különösebb ok sem, lehet egy sima hétköznap is.

Csak látni ahogy örül :)

2021. ápr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figy kérdezd már meg tőle jo?
2021. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!