Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromtól nem kapok egy ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromtól nem kapok egy ideje ajándékot, egyre inkább távolodik tőlem. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve vagyunk együtt, eleinte mindenre kaptam valami apróságot. Ebben az évben nőnapra is napokkal később hozott egy virágot miután megmondtam neki,hogy rosszul esett hogy nem kaptam. Névnapomkor egy közös programot csináltunk, ahol én fizettem a dolgok felét, pedig ő többet keres, én a névnapjára ennek többszöröséért vettem neki ajándékot.Május 1-jére eszébe sem jutott semmit sem csinálni. A szülei névnap/szülinapjára is szoktam vinni egy üveg bort vagy egy csokit, ő nem hozott az én édesapámnak semmit névnapja alkalmából.

Ezen kívül nem akar velem annyi időt tölteni mint amennyit én igényelnék. Ezek lehet apró dolgok, de rosszul esnek nekem. Túlreagálom?



2018. máj. 6. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Te választottad őt, viseld is érte a következményeket.

Talán már belefásult ebbe a kapcsolatban.

Egyébként mondták már, hogy nem az ajándékoktól lesz minőségi egy kapcsolat, hanem a tettektől, amiket a kapcsolat fennmaradásért tesz az ember?


Most egyébként csak az ajándékok hiányát sajnálod? Akkor vegyél magadnak. De ha ő ilyen, akkor mit hisztizel ezen?

Megbeszélted vele a problémádat? Lehet, hogy elkényeztetted és így úgy érzi, hogy neki semmit se kell tenni a kapcsolatért.

2018. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megvan a "termék", "törlesztve lett a hitel".
2018. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem is csak az ajándékokon van a hangsúly, hanem nekem a gesztuson,hogy nem felejtette el és nem kell nagy dolog, csak egy apróság, amire ha ránézek eszembe jut,hogy tőle van. Meg ha nem akar ajándékozást, akkor hagyjuk abba, de akkor én se gondolkozzak azon,hogy mivel lepjem meg, de ezt sem mondta nekem.

Más téren is érzem ezt,hogy egyre kevesebbet foglalkozik velem. Nem csináltunk már egy ideje közös programot, kevesebb időt van velem. A problémák miatt meg már szexelni sincs kedvem vele, szóval az sincs.

2018. máj. 6. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg kezd elege lenni belőled, amit meg tudok érteni.

Május 1. mit akarsz? Az a munka ünnepe, nem az élősködőké, te pedig úgy látom pont az vagy.

2018. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze.
2018. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Szerintem nem ilyen az élősködő mint én. Ez alap,hogy valaki viszonozza az ajándékot egy kapcsolatban a megfelelő alkalommal.
2018. máj. 6. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:

"de ezt sem mondta nekem. "


És te közölted vele a problémádat mostanság, hogy semmit se változott? Egyébként tényleg, mi van május 1-jén, hogy valamit is csinálnia kellett volna?


Egyébként eléggé sz..r ez az egész úgy ahogy van, főleg, hogy külön vesztek a szülőknek ajándékot.

Közös a kapcsolat, de az ajándékozás külön megy? Milyen dolog ez már?


Attól, hogy neked több igényed van a közös együttlétre, az te vagy. Különbözőek vagyunk, mindenkinek szükséges én idő, mikor magával foglalkozik, és azt csinál, amit akar.

2018. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát az első évben a férfiak többsége a legjobb oldalát mutatja.(természetesen a nők is)

Ilyenkor még mindenki figyelmes aztán szépen lassan legtöbbünknél ezek alább hagynak.

2018. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!