Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kapcsolati dinamika javítható?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nálunk a párkapcsolati dinamika teljesen el van csúszva.


Barátnőm és köztem érzésre olyan a viszony mintha a lányom lenne. Kényelmesebb lustább típus, hogy ne háborogjon Sokszor amiatt hogy elcseszi az idejét inkább megcsinálok dolgokat hogy haladjon a keszulodessel. ( kajat teszek be neki, kiveszem a kocsiba stb). Nincs kedvem minden reggel a puffogasat hallgatni.


Vagy ha tudom hogy nehezebb napja van megcsinálok dolgokat ami mondjuk az ő tennivalója lenne. De sokszor a kényelmessége miatt is inkább csinálom hogy már legalább arra ne legyen gondja.


Sok dolgot én oldom meg neki, pedig neki kéne, de ahhoz úgy kéne szervezni a dolgait az időt.


Itthon is sokszor hozzál ezt hozzál azt van..


Viszont sokszor csak én gondolkozok előre.


37f


ma 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem javítható.

Te meg úgy viselkedsz, mintha az anyja lennél. Kiszolgálod, de közben cseszteted, hogy rakjon rendet, takarítson, és igyekszel olyanra nevelni, ami a te anyaképednek megfelelő. Utána hisztizel, hogy nem úgy viselkedik, ahogy elvárod, hanem olyan, amilyen.

Egyenrangú partnerként kellett volna kezelni első perctől.

De hiába írjuk le milliószor, hogy ez a kapcsolat halott, úgyse fogsz szakítani.

Tudod, hogy miért érzed rendetlennek a lakást? Mert érződik a dögszag, amit a kapcsolat áraszt. Ideje lenne eltemetni a hulláját.

ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hallgass zenet,h ne idegesitsen keszulodesnel. Vagy szerved ugy a nspod mumkad,h maskor keszulodj. Ne hagyd magad csicskaztatni,azert mert apja koru vagy. Megolod az irantad erzett tiszteletet.

A nehezebb nap az esetleg ok,ha viszonozza neked aranyosan,h o is helyetted megcsinal dolgokat a te nehezebb napjaidon. A ti kapcsolatotok a te gusztustalan kihasznalasodrol szol. Ebredj fel. Rengeteg fiatal lany szereti az apja koru pasikat.

ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hiába írod ki minden nap a nyűgöd erről, hogy csak te gondolkozol előre, meg te csinálsz mindent.

Egyszerűen nem fogod a válaszokat, pedig el lett mondva már neked több ízben is, hogy a barátnőd depressziós. Azért ilyen demotiválatlan mindenre. Nem arról van szó, hogy lusta, meg nem tudja megszervezni a napját. Hanem Bem is akarja, nem érdekli semmi.

Ezen kellene változtatni, és nem állandóan a szros rendrakáson nyírni.

ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy elfogadod ilyen lustának, amilyen, vagy keresel egy szorgalmas csajt.

Ez azért nem atomfizika.

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem várok el semmit a nőktől.

Érzelmileg se.

Szóval ha kaját csinál vagy kimos, elmosogat olyankor csak tátott szájjal nézek és örülök, majd a figyelmemel jutalmazom.


De feladatba kiadni neki az hosszútávon nem működik, csak ha suggarbaby a kapcsolat.

Ott lehet egyértelműsíteni, hogy mire haza jövök ez meg ez legyen a kaja, vágjad puccba a lakást és azt az ingem vasald ki.

ma 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!