Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Javítható egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javítható egy ilyen kapcsolat szerintetek?

Figyelt kérdés

30 körüliek vagyunk.

Külön költözött a barátnőm 2.5 év után, mert sok volt a vita és veszekedés, kb fele fele arányban tehettünk dolgokról.

Igaz én sem mindig mondtam el neki mi a bajom, mert nem az a típus vagyok aki könnyen megnyilik a problémáival másoknak.

Mondtunk is sajnos egymásnak csúnya dolgokat, 1 hónapig nem kerestem, mert átkellett gondolnom mi legyen, mit rontottam el stb és utána igyekeztem helyrehozni amit elszúrtam, de rengeteget dolgoztam is közben.

Egyik találkozásunkkor rákérdeztem hogy van-e valakije de letagadta, majd kiderült hogy mégis van két napra rá, le is feküdt vele miközben tudta hogy várom valahol és kivagyok. Ő maga mondta el mikor rákérdeztem hogy lefeküdtek-e, állítólag megbánta, nem akart fájdalmat okozni, de ő is mérges volt valamilyen módon (?)

Nem értem ha megmerte tenni, miért mondja hogy kezdjünk új alapokkal stb, miközben kérem bármire és nem hajlandó rá?

Emiatt pedig az alapfokú depresszióm valami rettentően megnőtt és egyből rám jön az idegesség ha rá gondolok hogy elárult.

Ugye jól gondolom/érzem hogy felesleges köröket futok és talán jobban szerettem mint ő engem, hiába találkozik velem néha, ha már ezt megmerte tenni és úgy érzem nem törődik az érzéseimmel?

Pláne hogy kifiguráz azzal hogy mondja vissza nekem amit egyszer is akár mérgesen a fejéhez vágtam.


Bocsi ha kesze kusza, csak totál kivagyok a szomorúságtól és a csalódottságtól, de igyekeztem érthetően írni


2023. aug. 1. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, jól gondolod, tedd ki véglegesen és nem tartsd vele a kapcsolatot.
2023. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal lefeküdt mással, kuka
2023. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos jól gondolom hogy jobban járok ha tiltom mindenhonnam :(
2023. aug. 1. 16:23
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Lehet, h jobban kefélsz az instant pasijànàl 😅


Amúgy kapcsolatot nem építenék rà, riherongy az ilyen.

2023. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Noreeeeen hát visszatértél? A kutya fáját.
2023. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd azt a nőt élni!
2023. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6/6


Mert most nem hagyom? Konkrétan akkor keresem ha keres.. De oké

2023. aug. 1. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:

"Pláne hogy kifiguráz azzal hogy mondja vissza nekem amit egyszer is akár mérgesen a fejéhez vágtam."

Miket mondtál neki, cimbi? Csak hogy értsük milyen súlyú szavak voltak.

2023. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hogy megcsalt, hogy ne keressen, hogy csak egy qva hasonlók mérgesen
2023. aug. 3. 07:28
 10/10 anonim ***** válasza:

"hogy csak egy qva hasonlók mérgesen"

😂😂

Az is egy érdekes nő lehet, aki azzal figuráz ki, hogy ezeket visszamondja, meg egyáltalán még keres azután, hogy lekurváztad. Dehát zsák a foltját...

2023. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!