Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rendszeres megcsalá esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeres megcsalá esetén javítható a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lábtörlő elfogadja és megszereti a tudatot, hogy továbbra is csalni fogják, akkor simán.
2020. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért folytatná? Szeretem, és azt mondta csak szex volt, de leáll.
2020. jan. 16. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
leáll,és javitható ha kielégited azt a vágyát,vágyait amiért megcsalt.
2020. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező ne legyél naiv. Ha megcsalnak egyszer az már dumálhat bármit, bájologhat de attól egy gusztustalan ember marad és többször is lesz pofája megcsalni.
2020. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sosem értettem. Csak abban az esetben menthető egy ilyen kapcsolat, ha eleve nem tekinted a megcsalást problémának. Viszont akkor nem fogalmaznál meg ilyen kérdéseket.

Aki megcsalja a párját az vagy normálisnak tekinti ezt és természetes neki, mint levegőt venni, vagy elégedetken veled és/vagy a kapcsolattal, ebben az esetben viszont rég porbadöngölt téged és kétlem, hogy azt az embert lehet újra tisztelni, akit egyszer semmibevettél és szembeköptél, vagy pedig ennyire gyér a kommunikációs és a problémamegoldó képessége, hogy amint van valami baki a kapcsolatban tőled függetlenül, ezt tekinti megoldásnak és kitér ahelyett, hogy kitartana vagy lehetőséget adna neked javítani a dolgokon.


Szerintem egyik esetben sincs teljesen szimpatikus folytatás... Miért pazarlod az idődet? Annyi ember van még ezen a világon, aki normálisabban viselkedne veled...

2020. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csaljad te is es nem fog ugy bantani a tudat,h csal.
2020. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hahahaha, ekkora naiv libát. Tudod mit? Igazad van, ő csak szeretetből csalt meg, maradj csak a lábtörlője és szeresd csak továbbra is.
2020. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a következőnél is csak téged fog szeretni, és természetesen leáll a következő csalásig. Aztán újra hallgathatod ugyanazt a lemezt. De végülis sokan szeretik hallgatni ugyanazt a beragadt lemezt. És mesét is sokat olvastak, amit előszeretettel összekevernek a valósággal. Sok boldogságot. Szép életed lesz.
2020. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A naív szóra van más alternatíva az itteni "megcsalt, de szeretem" "elhagyja értem a feleségét" nőcskékre. Az, hogy ostoba, buta, hülye. Mind jobb szó, mint a naív.

Szívesen.

2020. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!