Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom viselkedése utalhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom viselkedése utalhat mentális gondra?

Figyelt kérdés

Ha kudarc éri vagy vezetés közben felidegesiti valami akkor dührohamot kap, kiabál hangosan. De soha nem velem csak úgy magában.

Vagy másik eset mikor próbálom motiválni hogy érkezzen egészségesebben vagy keressen jobban fizető állást vagy tanuljon tovább akkor mérges lesz ha együtt vagyunk tereli a témát meg olyant mond ha nem vagyok neki jó keressek mást ha telefonálunk és motiválom már nem egyszer letette a telefont és hivtam újra nem vette fel. Pedig én csak jószándékból mondom ezeket neki.


ma 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Arra utal, hogy tudja ő is, hogy így lenne helyes, de lusta változtatni és ez frusztrálja. Mert tufja magáról, hogy gyenge alak.
ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

"Vagy másik eset mikor próbálom motiválni hogy érkezzen egészségesebben vagy keressen jobban fizető állást vagy tanuljon tovább akkor mérges lesz ha együtt vagyunk tereli a témát meg olyant mond ha nem vagyok neki jó keressek mást..."


Igaza van teljes mértékben. Ha nem felel meg neked akkor szakíts mert ha te nem fogsz majd ő rak ki téged.


"Ha kudarc éri vagy vezetés közben felidegesiti valami akkor dührohamot kap, kiabál hangosan."


Mert egyáltalán meg se kellene szólalnia ha ideges? Te minden egyes alkalommal amikor mérges vagy csendben maradsz, vagy mi?


Én nagyon úgy vélem, hogy mivel állandóan b@szogatod azzal hogyan kéne élnie az életét egyre inkább az önbizalmát rombolod és úgyis viselkedik, nem tud ügyes lenni és akkor kiakad!


Az a megoldás, hogy elfogadod úgy ahogy él, nem okoskodsz, nem adsz neki tanácsokat ha nem kéri - a kéretlen mindentudó vélemények nagyon dühítőek - vagy elhagyod.

ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Mi kozod hozza mit eszik?

Kulon kasszan kell lenni es kozod nincs hozza,h keves a penze.

Az ilyen kozoszkodo nok nem szoktsk szexelni eleget es csodalkoznak, h a masik flusztralt meg duhos.

ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább veled van a baj, túlságosan is sokat képzelsz magadról...
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Az egyetlen hibája, hogy még veled van. 1etértek a többséggel. Nincs jogod megvaltoztatni őt meg akkor se ha jóindulat vezérel. Ha akar majd változtat. Nyilvan ha nem tetszik neked az eletmodja akkor cseréld le, problem solved.
ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd a dühromat az egy dolog, de ha engem ekézne állandóan a párom - merő jószándékból persze, motiváció címszó alatt - hogy gyakorlatilag minden sz-r velem kapcsolatban (evés, munka, végzettség, stb.), és törekedjek jobbra, akkor egyetlen dolgon biztosan változtatnék: kivágnám, mint macskát sz-rni, és keresnék olyat, akinek én kellek, és nem az, ami az ideák világában lehetnék .
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!