Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményéteke, erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményéteke, erről az egészről? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, hogy -1 hónapos ismeretségről van szó. A lány kezdett velem ismerkedni, és randira hívogatni folyamatosan. Állandóan siettetett hogy alakítsunk ki kapcsolatot, és hogy ő barátnő akar lenni. Kértem szépen, hogy nekem idő kell, hogy megismerjem és ismerkedjünk szép tempóban. Már 2-3 hét után barátnő akart lenni. Na most ott tartunk 1, 1,5 hónap után, hogy amikor részeg elmond engem a világ legrosszabb emberének, és mindennek kb. folyamatosan felhozza az exeit hogy azok hogy bántak vele. Másnap, ha kijózanodik akkor bocsánatot kér, de én ebbe belefáradtam. LÁNYOK vagyunk mindketten. Szeretői szex dologgal indult csak az egész. Tegyük hozzá, hogy teljesen másik kultúra ő is én is, a nyelvünk sem közös sajnos, csak angolul tudunk kommunikálni. De mégis ragaszkodott hozzám, és ő generált mindent. Mondtam, neki hogy szerintem ez csak vonzalom az ő részéről, de ő állandóan állította, hogy fél belém szeretni, és átadni magát nekem teljesen, mert hogy én össze fogom törni a szívét. Meg ilyenek. Úgy kezdte az egész kapcsolatot, hogy az exével még állítólagos barátságban volt, és állandóan beszéltek láttam a telefonon. Irt nekem egy hosszú levelet, hogy ő ezt nem bírja tovább hogy én nem veszek komolyan. Tegnap még szexelni akart velem, és erőszakoskdoott eltelt 1 nap, ő már nem bírja hogy ne mveszem komolyan, és nem tudja így állítólag teljesen átadni magát nekem. Állandóan ezt a mondatot mondtja- Félek ,hogy szerelmes leszek beléd, és ha így viselkedsz velem nem tudom magam átadni neked. én nem akaetam már találkozni vele mert nekem ez sok, de ő erőltette, nem írtam neki, és most ő is elkezdte ezt a témát, hogy jobb nem találkozni, ha nem tudok normálisan viselkedni. De mi a normális?????? elmond mindennek engem részegen, egyik nap ezt mondja másik nap azt. Azt érzem állandóan el akar hallgattatni. Itt volt nálam 2 napot, totál ignorált, ivott amikor kérdeztem és zenét hallgatot. Haza ment akkor meg elkezdte INTERNETEN a hosszú leveleket. Úgy érzem elkerülő kötödésű a lány. A gondom az, hogy jó vele a szex. Irtam is hogy így indult, hogy csak szexelünk, de ő többet érez ugye. Szerintem nekem is menne, ha hagyna időt, de ő egyszerűen nem akar időt hagyni. A gond ott van még, hogy ő nagyon extro, és rettentően intro. Azt se értem, hogy úgy ment el, hogy találkozni akar, és megkérdezte ötször hogy mikor fogunk..én még nem írtam mivel gondolkodtam. Erre pár órára rá jött a levél, hogyha nem veszem komolyan őt, nincs értelme. Nem értem az egészet. Hogy lehet valakit komolyan venni, ha játszmákkal kezdi az egészet, és még eleve biztonsági játékot játszik, tartja az exével a kapcsolatot és olyanokat mond, hogyha 30 éves koráig nem lesz neki senki meg az exének se akkor össze fognak házasodni? és hogy ezt megígérték egymásnak? addig meg ő kiszórakozza magát...biszex lányról van szó..Ez nekem akkora red fleg volt eleve, meg olyan szinten taszító, és nem érti meg, hogy így nem lehet komolyan venni. MÁsik, hogy 6 év van köztünk..Ő a fiatalabb. Szóval nem tudok ezen túlllépni, hogy ha iszik nem tud viselkedni ls elmond mindennek- világ legrosszabb embere, nem adok neki semmit bla bla. Másik, hogy szerintetek az normális, hogy ő egyetemista, és átjön hozzám, mert neki csak koli van még, és nyitja ki a hűtőt és eszi fel a dolgokat? Állandóan ez van. Nem akar magáról gondoskodni, kicsit azt érzem, hogy el is várja tőlem, mert ilyenkor felhozza hogy az exe mennyit főzött neki meg minden............tegnap meg közölte h megszakitotta ez exével a kapcsolatot és nem beszélnek többet. Ezt se értem mirt pont most.. Azt érzem, hogy teljesen elkerülő..amikor itt volt személyesen és meg akartam dumálni ezt, akkor nyomta a zenét, és direkt vicces videokat mutatott helyette, vagy aludt, vagy szexelni akart csak. Mit gondoltok, hagyjam az egészet a fenébe?Irt egy olyan levelet, ahol teljesen saját magát hozta ki áldozatnak, hogy én hülyézem le, meg hogy nem veszem komolyan.........Miközben részegen is ő mondott el mindennek. A levélben nem voltak kérdések se..nem kíváncsi a másik álláspontjára gondolataira, csak ömleszti. És úgy zárta le, hogy idézem " Ha valóban azt akarja, hogy a dolgok köztünk működjenek, akkor őszintén kell velem viselkednie, és tisztelettel és megértéssel bánni velem, ahelyett, hogy ítélkezne, hülyének nevezne vagy más néven. De ha nem tudod, akkor nem látom értelmét, hogy továbbra is lássuk egymást" A vicces az egészben, hogy ő titulál engem állandóan olyan jelzőkkel, ami másnál már rég kiverte volna a biztosítékot. Ez csak ok okozat, ami bennem van. És ezt azóta csinálja, mióta érzi, hogy nem nagyon hajlok a találkozora. aZT ÉRZem hogy ebbe egy burkolt fenyegetés is van..mert ő már nem bírja ezt a "szeretői státuszt" Kértem szépen tőle időt..mert nyilván nekem is bíznom kell, megismerni egymást stb..de nem érdekli semmi. Amikor eljön nálam akkor is úgy csinálja, hogy leszarja hogy nekem melóznom kell ha úgy tartja kedve lefekszik és akkor megy csak el ha neki kezdődik az órája egyetemen..ezt is mondtam többször, hogy nem tiszteli az időmet..erre pont ő írja le a levélben hogy én nem tisztelem őt...az milyen tisztelet hogy megbestzéljük hogy reggel elmegy, mert melóznom kell, de csak deélután későn lép le, mert hogy neki változott a menetrend az órában meg ilyenek..utána meg közli hogy éhes..de kaját azt nem vesz magának. Én oldjam meg. Ez szerintetek mi? Ja és ha iszik hajnal 3-4 ig vergődik meg drámázik, és totál tönkremegy a másnapom tőle mindig. Azt értem, hogy pont ,hogy ő nem tisztel. Van egy olyan háklim, hogy csak nyugodtan csendben tudok aludni, de ő fogta és éjszaka közepén felkelt, mert hogy ő fázik. Random felkelt. Persze másnapom így megint kuka lett. Szerintetek megéri erre reagálni vagy hagyjam?

Ja és a másik, hogy állandóan a saját viszonyát hozzám, nem a saját érzelmeiből építi fel, és úgy mondjam tőlem függetlenül, hanem állandóan azt várja, és azt akarja kitapogatni, hogy én mit gondolok..és annak függvényében mondja a dolgokat..azt is 100xor elmta h attól fél h belém szeret..mert hogy volt egy lány akit szeretett és kidobta őt..ehhez is mi közöm? am meg szerintem már belém is szeretett, látom a szemén de egyszerüen nem mondja, inkább csunyán beszél velem, és pont ezért akar távolodni, mert fél...

Ja és, amit még kihagytam...részegen mutogatja nekem, hogy milyen spotify listát csinált neki egy csávó, akivel randizott régebben..és hogy ez milyen édes dolog..mintha háromszögezne...és féltékennyé akarna tenni állandóan. Ezt hogy lehet komolyan venni?



#párkapcsolat, toxikus, nárcisztikus, szakítás
ma 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy piás pokolkapu csaj, aki szétcseszi az életed.

Kell ez neked?

ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, Igazad van.

Irnál még erről hogy mi a véleményed?

ma 10:21
 3/6 anonim ***** válasza:
A leszbik kapcsolatban az egyik fel az mindig nagyon toxic es beteges. Nem tudom ebben mi a fura? Akinek tobb leszbi kapcsolata volt az jol tudja hogy o sajat maga veszekszik mindenem mert feltekeny vagy epp a masik..
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a húzd meg, ereszd meg nagyon gyorsan kikészíti az embert, sérül a realitásérzék, alig 2 hónap alatt ott tartasz, hogy megkérdőjelezed a saját értékítéleted.

Egyszerre emel éteri magasságba, aztán ejt le a legmélyebb bugyorba, folyamatosan áthágja a határaid, éppen a saját alkoholmámorában oldja fel a te személyiséged is.


Azt gondolom, hogy egyedül vagy amúgy, nincsenek, vagy éppen "nyugszanak" a megtartó kapcsolataid. Ha vannak jó barátaid, elérhető a családod, van bármilyen stabil közösséged, azt most erősítsd meg és foggal-körömmel ragaszkodj hozzá. Ahogy az anyagi stabilitásodhoz is, a munkádhoz is. Legyenek ezek olyan stabil kapaszkodók, amik akkor is segítenek eligazodni a világban, amikor az teljesen szürreálissá válik.

És írj le mindent, ami történik. Folyamatosan jegyzetelj magadnak. Nem azért, hogy igazad legyen, hanem hogy tisztába lehess azzal, hogy mi a valóság.

Hogy hátat tudsz-e fordítani, azt neked kell elhatározni (ilyenkor jön végül az öngyilkossággal fenyegetőzés), de addig is az ép elmédre minden módon vigyáznod kell.

Ügyesen!

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj inkább egy rendes sráccal lenni. Jobban jársz.
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nok nehezebben jonnek ki egymassal ezek tenyek.. neked egy ferfira van szukseged nem egy nyavajgos , beteg csajra..
ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!