Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kell engedélyt kérni normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell engedélyt kérni normalis esetben, vagy valamilyen modon elore jelezni, ha szeretnétek meglepni, megcsokolni, megolelni stb. A párotok?

Figyelt kérdés
Nem ez sajnos nem troll kérdés.
tegnap 21:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
Az én párom atom sérült (38 éves) nő és nem mindig akarja, hogy megöleljem, megpusziljam. Simán ellök és van, hogy hozzám is vágja, hogy "mit erőszakoskodsz?", holott nem erőszakoskodtam...vannak ilyenek is.
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%

Vannak pasik akik meg nem érzik mi az erőszakos szeretet bujás es szeretetel teli bújás kozt.


En pl annyira birom ezeket a főzes kozbeni jutalom puszikat is.

Mint kockacukor a kutyának. Hogy főzöl..nem szeretet ez sem.

tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*nem érzik mi a különbség
tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

Én sokszor megpuszilom a páromat csak úgy (pl. egymás mellett ülünk, bambuljuk a telefont, vagy a TV-t és random adok az arcára egy puszit, vagy mondjuk kimegyek a szobából és adok egyet a homlokára stb.).

Öleléssel ugyanígy. Főz, vagy tereget, én meg hátulról átölelem.

Ő meg sokszor viccből "rámveti" magát és össze-vissza puszilgat.

Engedélyt kérni? Ezt mégis hogy kéne elképzelni?

"Figyi Béla, adhatok egy puszit?"...

tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
És ez évek után most jelentkezett benned?
ma 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Itt nagyon sok ember alkalmatlan arra, hogy valóban kapcsolatban éljen, ha ilyen szinten kiakad attól, hogy az az ember, akit elvileg mindennél jobban szeret meg meri puszilni, vagy megöleli, vagy bármilyen módon hozzá mer érni egy előzetes egy hetes kérdőíves felmérés nélkül... Az ilyen miért nem vesz magának egy nagyobb plüsst, aztán jónapot...
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát mi nem kérünk engedélyt egymástól. Ha jön az érzés, megérintjük, megpusziljuk, megcsókoljuk egymást. A mérték és forma attól függ, milyen környezetben, szituban vagyunk :-)

A mai divatos szóval élve mindkettőnknek a szeretetnyelve az érintés.

N

ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!