Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kell engedélyt kérni normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell engedélyt kérni normalis esetben, vagy valamilyen modon elore jelezni, ha szeretnétek meglepni, megcsokolni, megolelni stb. A párotok?

Figyelt kérdés
Nem ez sajnos nem troll kérdés.
tegnap 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ilyen nonverbális jelek vannak, testbeszéd, közeledés. Ilyesmi...
tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem, nem kell engedélyt kérni.
tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Mivel a párodról beszélsz, így nem kell engedélyt kérni.
tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De ez hogy néz ki?

Mondjuk nekem, így ösztönösen jön, hogy most de megpuszilnam, és így oda megyek és adok egy puszit. Ebben az esetben hogy néz ki egy ilyen "engedely" kérés?


Persze, nem olyankor, ha a wcn ül stb. Ha nem mondjuk csak olvas, vagy így fekszik az ágyon.

tegnap 21:22
 5/17 anonim ***** válasza:
Majd belejössz ebbe, ha lesz párod.
tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Vagy ha meglepni szeretném, persze azért meglepetés, előre hogyan lehet ezt jelezni?


Vagy ez a jellegű igény, csak egy fajta kifogás, mert a másikat nem tudja annyira befogadni, szeretni, hogy ne legyen zavaró Vagy kellemetlen?

tegnap 21:24
 7/17 A kérdező kommentje:

Volt már párom és már több éve együtt vagyunk, de nekem ez nagyon új dolog.


Persze vannak szintek, amikor az előjáték nem árt, de pl. Csak amikor, úgy megolelned, és igazából ennek nincs olyan akadálya, ami azt mondaná jajj muszáj most.


Bennem ez most akkora gátat szült, hogy így ezek után azt se tudom mit csináljak, ha szeretnék oda bújni vagy valami, mert nem kellett ilyenen agyalni, hogy most vajon szabad vagy nem szabad?


Nekem kifejezetten jól esik, ha nem kell kérlelni, hanem csak úgy spontán saját érzéssel jön és megpuszil.

tegnap 21:30
 8/17 A kérdező kommentje:
Persze megkerdezem tőle is ez mióta van így, vagy mi is ez mert nekem teljesen új dolog. De valahogy azt érzem meglesz ez úgy magyarázva, hogy ez amúgy így egészséges a mindennapokban és már megint felfújom és mások így élnek és tök happy, meg ez a tisztelet... és semmizve lesz, hogy amúgy mit gondolok, hogy érzek ezzel kapcsolatban.
tegnap 21:35
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Mist igy ezen mélázva, hát rájottem hogy en nem ölelgetem puszilgatom az aktuális párom..


Egy kisbabát gyereket macskát nyuszit ezeket valahogy jön belülről hogy agyonpuszilom vagy "belefújok" játszok vele, de hogy egy pasit?..az nem jön..

A pasik szoktak ölelgetni(persze visszaölelem, tapadunk minden van), vagy belegondolva..puszit nem is kapok, "csak" csókokat(visszacsókolom), vagy csikiznek emelgetnek "dobálnak" hancúrozunk, de bakker nekem nagyon kell keresnem gondolkodnom mikor adtam én mondjuk puszit vagy ölelést egy pasinak ha a párom (tehát nem szulinapos isminek meg ilyenek)úgy hogy én kezdeményezném.. szerintem még a kezüket se én fogom meg ha ők nekem..

tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezt meg hogy előre jelezni nem is értem. Teljesen evidens es magatol jönnek ezek nem tervszerű. Hanem érzés..
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!