Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miez? Barátom&én rolam lenen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miez? Barátom&én rolam lenen szó egy érzés de miért érzek igy? Valaki ilyen helyzetben van/volt már?

Figyelt kérdés
szoval én 17 lány ö 19 fiu és megint összejöttünk már 1x jártunk félévvel ezelött és happy vagyok hogy megint összejött meg minden eddig jo volt csak most ráébredtem h basszus annyira nyalizik:S és nem szeretem már 1 hete vagyunk együtt és holnap megyek le hozzájuk de mindig erröl álmodtam h csak még1x ölelne át még 1 csók most itt van és most nem akarok szakitani mert tudom hogy megbánnám de akkor miért van ilyen érzésem??? amikor miota szakitottunk erre vágytam mi van velem?? valakiiiiiiiii HELP!!!
2010. nov. 3. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még ilyen helyzetben nem voltam, már 8 évesen tudtam magyarul helyesen írni, nem tudom átérezni milyen ostoba 17 éves lánynak lenni.
2010. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ne a helyesirástmáár léccci hanem ha edig csak rá vágytam most mégis miért van olyan érzésem h én nem akarom ezt??pedig szeretem (sztem)
2010. nov. 3. 15:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem tudok a kérdésedre felelni, mert nem értem amit kérdezel. Úgyhogy marad a helyesírás.
2010. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sztem meg affekta ribi vagy


^^ L/16 =D

2010. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mit nem éretek ezen?eddig róla álmodtam hogy kapjam vissza most visszakaptam és nem akarok vele lenni vagyis olyan fura adjak még idöt magunknak??
2010. nov. 3. 15:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Adjál. Remélem segítettem.
2010. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak addig kellett míg elérhetetlen volt. Mostmár mivel megvan nem kell. Ez tipikus eset. Szerintem várj 1-2 napot míg tisztázódnak benne az érzések,gondold át, h vele szeretnél e lenni. és a végén döntsd el, hogy vele vagy nélküle. ne húzd a dolgot, mert ez se neked se neki nem jó.
2010. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát valami ilyes mi de ha eddig szerettem ezután is nem?vagyis csak fura hogy velem van de ez az érzést majd felváltja a szerelem nem?
2010. nov. 3. 16:26
 9/11 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen várd meg míg eldöntöd mit szeretnél, addig ne szakíts vele mert ezt lehet azért érzed, mert most hirtelen olyan "jó lett minden" körülötted, hogy vissza kaptad őt. :)

várd meg míg kitisztul minden :D

2010. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem mindig ez volt. Egyszerűen csak vele voltam utoljára közelebbi kapcsolatban, vele vannak az utolsó emlékeim, de nem ő hiányzott csak azhogy valaki szeressen. De én is összekevertem, összejöttem vele újra és akkor jöttem rá hogy nem is ő hiányzott. szakítottam, nem bántam meg.
2010. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!