Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire félre ismertem volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire félre ismertem volna valakit , akiről azt gondoltam hogy megtaláltam az igazit?

Figyelt kérdés
A történetünk úgy kezdődött , hogy megismerkedtünk ezzel a sráccal márciusban.Annyira kedves volt meglepett apróságokkal ami nekem olyan jól eset hisz soha nem kaptam ennyi kedvességet senkitől.A szélvédőmön hagyott egy szál rózsát stb.Udvarolt tényleg.Bár egy hét után azt mondta nekem hogy ha vékonyabb lennék akkor el tudná velem képzelni a jövőt.Na ekkor én úgy döntöttem hogy ez ennyi volt.Azonban küldözgette a képet hogy ő mennyire sír ő szeret engem nem akart megbántani.Én barom megbocsátottam neki és azt mondtam hogy kicsit megpróbálok fogyni.Ő ennek nagyon örült .Na aztán teltek a napok hetek hónapok és amilyen tűz volt köztünk az elején olyan gyorsan gyúlt is ki.Ő erőlködött hogy bemutatkozna a mcsaládomnak egy hónap után ,mindenki nagyon kedvesen fogadta sokat itt aludt nálunk.A szexuális dolgok konkrétan semmit nem értek ő nem is igen akart lefeküdni velem ami nekem nagyon rosszul esett és azt mondta azért nem mert szégyenli hogy kicsi neki.Szóval én éreztem hogy ez a kapcsolat nem lessz hosszú életű.De sokszor dicsérgetet milyen csinos vagyok aztán már a végén már azt is mondta mit vegyek fel milyen legyen a körmöm hogy sminkeljem ki magam.Én türtem mert szerettem ezt a srácot kegyetlenül szerettem.Vagyis szeretem .. Na és akkor eljött hogy elmegyünk nyaralni , nem ketten hanem a barátaival akik ilyen 40+ házaspár plussz két gyerekük. Egy autóval mentünk már ott is olyan érzésem volt mintha nem akart volna velem kettesben lenni.Nem én ültem az anyós ülésen hanem a haverja stb.Ez a nyaralás olyan szarul sikerült hogy egy rémálommá vált.Egy hetes nyaralás volt minden este szarrá itta magát és le se szarta hogy én hogy érzem magam.Amikor persze erőltette hogy én is vedeljek vele nyilván én szarul lettem ő pedig elment bulizni mikor én ezt szóvá tettem azt mondta hogy nem fog senki miatt sem kimaradni semmiből.Oké. Ez volt kedden , ezt én elmeséltem a szüleimnek telefonon és apu írt egy smst ennek a srácnak hogy figyeljen oda rám ne veszekedjünk stb.Ő erre kiakadt hogy mi az hogy apa szólt neki mert hogy ő nem akar ilyen családba kerülni.Aznap este szakitott velem ezzel az indokkal:ő nem tud úgy szeretni engem mint én őt.(immár 4 hónapja voltunk együtt) csütörtök este azt mondta azért akar szakítani mert szerinte nem illünk össze. vasárnap este jöttünk haza .Én péntek este már leszartam minden jól akartam érezni magam ès így is tettem aznap este még oda bújt hozzám hogy ő szeret meg hogy beszéljek hozzá mert neki ez fáj hogy levegőnek nézem.(Amikor szakított velem kérdeztem tőle hogy most akkor hogyan tovább ha hazaértünk azt mondta erre hogy ja én azt hittem még otthon megbeszéljük a dolgokat )Próbáltam vasárnapig normális lenni de nem bírtam rá nézni sem annyira fájdalmas ez az egész hogy nem tudom feldolgozni hogy tényleg van ilyen..hazajöttünk ő még írt egyszer hogy miújság megírtam neki hogy köszi minden oké ő vissza írt hogy köszi hogy írtál és ennyi erre már nem válaszoltam.Viszont folyamatossan nézi a napi sztorijaim.Anyut felköszöntötte szülinapján.Nem tudom hogy minek . Azt érzem nincs lezárva ez az egész de titkon meg tudom hogy felesleges várnom rá.Mit gondoltok.Tényleg közel került a családomhoz hozzám is és senki nem érti hogy mi a fene baja lett.

szept. 14. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már az elején sem indult jól a megjegyzésekkel, meg a szexuális problémákkal. :( Tudom, most nagyon rossz érzés, de próbálj rajta túllépni.
szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Atyám nem semmi, hogy minden részletre napra pontosan emlékszel. Egyébként nem lehet az "Igazi" amikor úgy viselkedett veled ahogyan tette. Szépen felejtsd el idővel és máskor ne hagyd, hogy kihasználjon valaki amikor egyértelműen látszik, hogy azt akarja...
szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem ismerted félre, tudtad nagyon jól, hogy nem vagy eléggé jó neki csak mivel semmi, de semmi önbecsülésed nincs így megtettél érte dolgokat, hogy hátha beléd zúg.
szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

3. Szimplán nem látta a fától az erdőt.


Velem is előfordult, jobb is hogy dobott, neked könnyített meg a dolgokat.

szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd legközelebb azért kondítsd meg a vészharangot a fejecskédben, ha a legapróbb jelét is látod, hogy bélának bizony a b*szogatás a szeretetnyelve!
szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a fájdalmas az, hogy képtelen vagy kirakni egy darab vesszőt az irományodba!!
szept. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!