Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig abba szeretek bele, akivel esélyem sincs összejönni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen reménytelen szerelem, azthiszem ez a pontosabb kifejezés.

Már első látásra beleszerettem...

DE,és mindig van DE!

Nagyon nagyon jól néz ki a csaj, és egy buli alkalmával sztem min. 50 srác megkörnyékezi...

Ezt tükrözik internetes adatlapjai is.

Nem is merek odamenni hozzá, mert elkönyvelem, hogy áh...miért pont engem választana...

HA meg odamennék mit mondanák neki???

Ez szerelem a részemről. Nagydumás vagyok egyébként, a csajok többségének gond nélkül beszólogatok (kissé bunkó stílusban, de bejön nekik ;))

De Vele egészen más a helyzet...GYakorlatiag megnémulok a közelében, és megszólalni nem tudok.


De ez nem csak most van így. Régebben is mindig így jártam, hogy olyanba zúgtam bele akinek, vagy komoly kapcsolata volt, vagy szóba sem állt velem a fent említett "kukAságszindróma" miatt.....Az ő kifogása az volt, hogy unatkozik mellettem...(nemcsodálom, gyakorlatilag fél óráig csak a szemébe néztem, és bámultam mint egy birka...)

Csak én járok mindig így, hogy a lehető legreménytelenebb szerelmeket fogom ki?

18/F


2010. nov. 3. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
van ez így
2010. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én is pont így vagyok vele... :( Persze az én esetem másabb, mert én lány vagyok és nem nyomulok, de hát mindig az van, hogy aki nekem megtetszik, azt nem érdeklem. Mások, akik lennének, nekem nem tetszenek. Úgyhogy nagyon jó. =/

Én is tudom milyen az "eszményített szerelem". :D:(

18/L

2010. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"eszményített szerelem"

ohh milyen szépen fogalmaztál...

Tényleg ez rá a legjobb szó!

DE miért van ez MINDIG?????

2010. nov. 3. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Huh, sajnálom, bár én is ilyen vagyok, olyan szinten zavarban tudok lenni, hogy szinte nem is önmagam vagyok ilyenkor. Egyszerűen mindig a nem megfelelő emberekkel hoz össze a sors. Ez van. :/

18l

2010. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hidd el nem csak te vagy így ezzel...sőőőőt....

Am meg én úgy vok vele,aki mer az nyer.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tetted meg.:)

2010. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem ugyan nincs ilyen kukaszindrómám, simán tudom lökni a szöveget annak is akiért odavagyok... az a baj, hogy aki nekem bejön, ő csak jól elvan velem meg szeret (szeretetből) de nem jönne össze velem. akivel meg összejöttem, benyögte 3 hónap után h nem szerelmes... szóval szerintem egyedül maradok, és majd egy magányos öreg hölgy leszek aki hintaszékben ül a verandán, és mereng a fiatal életén. mi lett volna ha...

L19

2010. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én is így érzek jelenleg, magányos öregúrként tengetem majd életem 50-60 év múlva, hintaszék jöhet, de én még megspékelem majd kellemes pipázással.

Merengek az ifjúkoromon, hogy mi mindent hagytam ki....

2010. nov. 5. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:

2. hozzászóló vagyok.

Én is pont ezt érzem, amit ti... =/

Ráadásul, akik nálam kezdeményeznek inkább azok vagy nem az eseteim vagy idősek! De komolyan idős férfiak /40-en túl/ megnéznek. D: :S:S De aki nekem tetszik és velem egyidős, az tuti nem kezdeményezne sosem. :(

Komolyan nem értem miért van ez...

Tisztára úgy érzem magam, mint a lovagkorban. :S

18/L

2010. nov. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!