Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindíg én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindíg én vagyok a rossz a párom szemében?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eléggé el vagyok keseredve az utóbbi időben ezért szeretném a véleményeteket illetve a segítségeteket kérni. Szóval..mostanában rengeteget veszekedünk a párommal, a legapróbb dolgokon is annyira össze tudunk veszni hogy az már nem igaz..Próbáltam vele mindíg megbeszélni kultúráltan a dolgokat ami nekem nem tetszik. Pl.: Mostanában ignorál, nem foglalkozik velem, a haverokkal szívesen csinál bármit velem meg semmit és ez nagyon rosszul esik. Programok sincsenek mert vagy azt mondja hogy találjam ki (de ha ki találok valamit nem tetszik neki) vagy azt hogy nincs kedve semmihez. Illetve mindíg mindenért hibáztat, hogy azért ilyen bunkó velem mert ezt váltottam ki belőle. Tényleg a legapróbb dologért is mindíg én vagyok a hibás..veszekedés stb..pedig én csak beszélni szeretnék neki az érzéseimről. De ő mindíg azt mondja hogy hisztizek csak. Nem érzem azt hogy fontos lennék számára. Többször mondogatta már hogy így úgy szakít, meg az idegesít hogy folyamatosan rejtegeti a telefonját, egyszer poénból mondtam neki hogy adja már oda (előtte elvette tőlem az enyémet) erre mondja hogy biztos hogy nem, nem kell mindenről tudnom. Azóta még a megcsalás is megfordult a fejemben, de hiába idegeskedek ezen ha nincs rá bizonyítékom. Tudom hogy én is sokszor rosszul viselkedek a kapcsolatban, de én nem azért piszkálom mert idegesíteni akarom..csak szeretném ha rendesen viselkedne velem. Örülnék ha tisztelne..de tisztelet nincs benne felém. Fogalmam sincs hogy mit csináljak..vagy hogy mi lenne a jó döntés..kérlek segítsetek. (Bocsi hogyha sok, vagy érthetetlen de annyi minden van amit még tudnék írni..csalódott vagyok..)

szept. 7. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat alapja a tisztelet!!Elmondod ,hogy az nincs meg.Te próbálod kierőszakolni belőle,de azt nem lehet.Miert nem olyan emberrel kezdesz aki tisztel!!?Anélkül is ,hogy ki keljen neked harcolni?
szept. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert tudom hogy én is sok mindent elrontottam..én sem vagyok tökéletes. Viszont egyszer sem fordult meg az a fejemben hogy megbántsam valamivel, vagy felhozzam a szakítás témát. Vagy bármi ilyesmi
szept. 7. 23:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így mondogatja, akkor csak idö kérdése, és szakítani fog.
szept. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani fog. Előzd még. Jobb lesz .
szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a kérdés még?? Szakíts, holnap! Jézusom, te erre élvezkedsz, hogy bántanak?? Nem fog megváltozni, nem érdekled!!! Szakíts, és ne beszélj utána vele, tiltsd le, ne vedd fel a telefont, ne érdekeljen hogy reagál utána. Már rég eljátszotta a kártyáit. Hát teljesen vak vagy?
szept. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira tipikus, amit leírtál...

"Tudom hogy én is sokszor rosszul viselkedek a kapcsolatban,"

Na itt a probléma. Ugyanis ezt ő hiteti el veled. Te jelzed, hogy a viselkedése nem megfelelő, tiszteletlen, elhanyagolva érzed magad, a vége pedig az, hogy de mert te is hibás vagy. NEM! Nem vagy az! Illetve annyiban, hogy még mindig próbálod megmenteni azt a kapcsolatot, ami csak számodra fontos. Lépj le minél előbb, mert ez már jobb nem lesz!

szept. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
De buta vagy első, egy kapcsolat első építőköve a bizalom.
szept. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Az írásod alapján szerintem idegesítő lehetsz a való életben is. Nem sértegetni akarlak, de lehet a kevesebb több lenne. Mondjuk ígyis a szakítást választanám.
szept. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De ez milyen már, hogy el akarjátok venni egymás telefonját? Sőt, ő el is vette... A másik telefonjához kuss van, ez olyan, mint ha a másik levelét akarnád felbontani.

Amúgy ilyen téren összevalók vagytok, két bolond egy pár, ha úgy gondoljátok, hogy ez így rendben van.

ő nem akar veled programozni, akkor ennek lőttek.

szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!