Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Naponta hány SMS-t küldtök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta hány SMS-t küldtök a párotoknak? Van arra "szabály", hogy még ne menj az agyára a sok üzivel? 22F

Figyelt kérdés

Nálunk hol 1, hol napi 2 SMS van. Attól függ, hogyha pl. délután ír vagy hív, akkor este én még írok neki.


De van, hogy írok, és nem ír vissza. Ma pl. eljöttem tőle, láttam egy közös ismerősünk a városban, akiről dumálgattunk ma, írtam neki egy poénos SMS-t, de nem reagált vissza. Lehet azért mert már terheltem és felesleges volt írnom neki arról amit láttam, vagy van hogy a másik fél úgy gondolja, hogy erre nem kell visszaírni semmit?


2010. nov. 3. 00:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát miért nem hozod fel, hogy nem ir vissza? Csak igy poénosan és akkor talán kiderül mi a helyzet.
2010. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!