Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított már valaki a párjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított már valaki a párjával azért, mert a másiknak kutyája volt?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit abszurd a kérdés, ugyanakkor kíváncsi vagyok. Párom ugyanis szerelmes nagyon a kutyájába, csak nem veszi észre mennyire szorong a kutya, valamint lassan az egész lakást széttépi. Elvileg volt régebben kutyaiskolába járatva, de nem nagyon bírja az egyedüllétet. Emiatt nagyon programozni se tudunk. Az is probléma hogy én sokat mennék külföldre, de mindig nehéz találni valakit, aki vállalja. Az se könnyít a dolgon, hogy tavkapcsolatban vagyunk, s bár ilyenkor a párom tudna tőlem dolgozni, a kutyáját nem vihet oda.

szept. 3. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes, az én kutyám nyugodt, nem szed szét soha semmit, nem hullik a szőre, ugyanúgy eljárok programokra, utazni, mintha nem lenne, mégis többen dobtak már 1-2 hónap után rá hivatkozva. Ennek a csajnak meg van barátja, pedig neveletlen, problémás a kutya és a csaj hozzáállása se jó. Franc se érti ezt.
szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék, de nem a kutya miatt, hanem mert ennek a csajnak/fiúnak minden jól van így, ahogy van, be se látja, hogy ez a szituáció nem normális.
szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Programozni kutyával is lehet menni, még külföldre is.

Manapság rengeteg állatbarát szálloda/étterem stb. van.

Oké, picit macerásabb, de belehalni nem kell.

szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valóban macera. Pl étterembe, repülőre, moziba nehezebb kutyával menni.
szept. 3. 13:34
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Valaki biztos, én még nem.
szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem kezdenék vele.
szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj.

Nem kifejezetten ezért, de ez 70%-ban hozzájárult ahoz, hogy eljutottunk a szakításig.

Mindent másképp kell csinálni.

Reggel korán, ugrás ki az ágyból, mert séta. Este későn is séta, hogy kibirja reggelig. Se egy rendes nyaralás, semmi.

Egy egész napos szrandra sem tudsz kimenni.

Ha nincs semmi segítség, gyerek, nagymami, szomszéd, semmi akire rátudod hagyni néha, akkor borzasztóan bekorlátozza az életedet.

szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!