Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem vágynak a szerelemre? A férfiaknak csak a szexualitás kell? Csak akkor “szerelmesek” ha vonzza egy nő?

Figyelt kérdés

szept. 2. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Pont ma gondolkodtam azon ahogy olvastam a kérdéseket, hogy egy olyan kérdést nem olvasok, hogy a férfi nem a szexről hanem pl. a csókról, előjátékról írna (kézimunka/orális szex nem beleértve) és rájöttem, bár sejtettem, hogy ők nyugodtan megvannak a szerelem nélkül, őket csak a farkuk vezérli és ha betoppan az életükbe a szerelem akkor másképp állnak a nőkhöz, de persze akkor sem vallanák be mert az b*zis.
szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Female incelek, 3, 2, 1...
szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért te beleszeretsz egy rondább emberbe, vagy olyanba aki nem vonzó? Kizárt.
szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem szinte minden férfi volt szerelmes fiatalabb korában,csak ez nagyon sokszor viszonzatlan maradt és a kényszer nagy úr,azzal jöttek össze végül akivel tudtak. Így a szex és a szerelem kettévált náluk mert soha nem tudták azzal megélni a vagyaikat akire a szívük vágyott.
szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugy nemtol fuggetlenul nagyon sokan osszekeverik a szerelmet a szexualis vonzalommal.
szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
4. Ezt tökéletesen leírtad!
szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én elképesztően vágyom rá hogy újra átélhessem a viszonzott szerelmet, úgy vélem a legcsodálatosabb dolog ami történhet velünk ezen a világon. Ugyanez igaz az intimitás megélésére is, ami nem csak a szexet jelenti.

Szerintem mindkét nemnek ugyanúgy kell valami vonzódás hogy kialakulhasson a szerelem. 40/f

szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Amit 4-es írt, abban sok igazság van!

Üdv: egy középkorú férfi.

szept. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

De igen, pont ugyanannyi férfi vágyik szerelemre, mint nő.

A szexualitás pedig egészséges embernél összefonódik, tehát igen, olyanba lesz szerelmes, akihez vonzódik.

Férfi is, nő is.

szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Egy újabb bolond kérdező!
szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!