Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig érdemes várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érdemes várni egy pasira?

Figyelt kérdés
Másfél éve együtt vagyunk,együtt is élünk,de azt érzem hogy nem tudna mit is akar igazából. Érzem hogy szeret,de nagyon gyerekesen viselkedik,néha agresszív és ha megkérdezem mit szeretne a jövőben azt mondja nem tudja. Ti mit csinálnátok vele? Sokszor a szakítást fontolgatom. De tudom azt is hogy nem vagyok egy kapós nő és félek hogy nem lesz senkin utánna egy darabig.
szept. 1. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Szóval inkább vele maradsz és nem bánod, hogy megver? Akkor maradj te HP, de gyereket ne hozz a világra soha, nem való neked!
szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Hány évesek vagytok?

Miből gondolod, hogy nem vagy kapós?

Ha pedig mégis egyedül lennél az sem rossz dolog, nem kell senkit ellátni, a sex meg mindig kialakul

szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Jó nagy kapcsolatfüggők vagytok. De te még rosszabb helyzetben vagy mert agresszív. Nem félted az életedet. Nulla önbecsülés. "Szép" nagyon. Azt ugye tudod, hogy hiába lenne más pasid azzal se működne mivel nincs emberi tartásod?
szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Inkább egyedül, mint egy ilyen kapcsolatban.

Én sem vagyok egy szuper nő, mégis van kapcsolatom.

Nem kell magad leírni.

szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem már 1,5 év alatt kiderül egy irány.

Szakítanod kellene... És inkább azzal foglalkozni, hogy kapós nő legyél:) Nem mindig a szépség számít, hanem ha valaki vonzó, kedves, élelmes, stb.

szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Agresszív alatt nem azt értem hogy megver,hanem csapkod,dobálózik ilyenek.
szept. 1. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked az nem elég amellett, hogy nem szeret? Inkább vele maradsz mint egyedül? Oké, maradj. De akkor minek írtál ki kérdést? Panaszkodni?
szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig. Agressziv es nem is szeret.
szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most még csak szerelem nincs köztetek, később meg már lehet, hogy szeretet se lesz. A szerelem esélye már elment az életetekből, de Te abban reménykedsz még, hogy majd a szeretet érzése ki fog alakulni nála az irányodba? Erre vársz most, ha jól értelmeztem a kérdést?


Honnan tudhatod, hogy jól szeret-e a párod?

Ha könnyebb az életed terheit elviselni mellette, mint ha egyedül lennél, akkor (állítólag) valószínűleg szeret. (Ezt pszichomókustól hallottam.)

szept. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Folytatva a 9-es hozzászólásomat.

Meddig érdemes várni arra, hogy valaki a nekünk tetsző irányba változzon? Esetleg addig, amíg az illető, az ilyen irányú változások jeleit mutatja, ha mutatja egyáltalán.

Azt viszont nem árt szem előtt tartani, hogy sokmindenre lehet várni egy embernek az életében, de azt tapasztalom, hogy az életünk viszont, a könyörtelen múlásával , na az nem nagyon fog várni senkire sem. Megállíthatatlanul csak folyik lefelé az életünk homokja, a képzeletbeli, életidőnket szimbolizáló homokóránkon.


Másik távolkeleti bölcsesség amit hallottam a fentebb említett pszichológustól és ide illeszthető: Jól gondoljátok meg, hogy merre indultok el az életetekben, mert nincs idő - időtök - a tévutakra! (Az élet rövidsége miatt ugye.)

szept. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!