Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig tartott a legrövi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott a legrövidebb kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy mennyi ideig jártál vkivel és csóknál több nem volt.


Tehát nem egyéjszakás kaland!!


2009. jan. 7. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

3 nap és az első fiú :)

uncsitesóméknál voltam pár napig és ott ismerkedünk meg, hazajöttem és már nem folytatódott, mm csak sms-eztünk meg ilyenek, de vége lett utána

2009. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
7 óra volt a legrövidebb:-) Egy buliban jöttünk össze hajnalban, nem volt semmi több csak csók, ugy volt h komolyan gondoljuk a dolgot, de mire felkeltem reggel már kaptam is az smst hogy ennyi volt...
2009. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap
2009. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem 1 hét...első csókommal :)
2009. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél hónap
2009. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
egy éjszaka , de már bánom :(
2009. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja jártam egy fiúval, de mindig csak az arcomra adott puszit. Megkérdeztem tőle, hogy nem akar e valami mást is adni nekem, akkor eljutottunk a szájra pusziig, de ennyi. Kb. újabb 1 hónap múlva kinyögte, hogy még tapasztalatlan e téren, megtanítottam csókolózni, aztán mivel nem nagyon próbálkozott továbbra sem, szakítottunk. Ennek már 11 éve. A fiúnak azóta sincs senkije! Kicsit sajnálom, hogy akkor nem vezettem be a dolgokba, talán nem így alakult volna az élete.
2009. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőméknél voltam akkor és egy sráccal észrevettük, hogy forr köztünk a levegő! Este tábortűz volt, akkor ittunk egy kicsit, elmentünk a mezőre sétálni, aztán megbotlottam és elestem (:$) ő pedig mellém (direkt volt)...gyönyörű csillagos volt az ég, beszélgettünk, nevetgéltünk, megcsókolt! Aztán ennyi! Hazamentünk a barátnőmékhez, ő utánam jött a barátjával, hogy majd jó lesz a barátnőmnek! :) Ő akkor bepróbálkozott nálam, de csak pettingig jutottunk, barátnőmék tovább (utólag kiderült)... Másnap hazajöttem és a srác nem keresett többet! A barátnőm már nem a barátnőm, a srác pedig a férje! Ennek már 6 éve! :( :) Néha belegondolok, mivan ha akkor tovább lépünk...
2009. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap..
2009. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egy pár óra. Az uncsim haverja jött látogatóba, délután összejöttünk, reggel hazautazott, és ezzel vége is volt. :)

A ballagóján azért taliztunk, de csak,mint haverok!

2009. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!