Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön szeretnék aludni tőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön szeretnék aludni tőle, de a barátnőm nem akarja? Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, nincs gond köztünk, csak nyár van, meleg van, légkondi nincs, a szobánkat nem tudjuk lehűteni, mert csak bunkón lehet az ablak estére, lehúzott redőnnyel (földszint), máshogy veszélyes lenne.

Én pocsékul alszom a melegben, két óránként ébredek. Nyilván az összebújva alvás se segít ezen, de anélkül se jó. A barátnőm egész jól bírja ezt a hőmérsékleet, neki nincs gondja. Felmerült a ventilátorral alvás estére, az segít is, de a barátnőm másnapra bereked, fáj a torka, szóval az meg neki rossz.

Gondoltam pár estére kimegyek a nappaliba alszom ventilátornál a kihúzható kanapén, a barátnőm meg maradjon nyugodtan a szobában. Kicsit kipihenem magam pár nap alatt, aztán megyek vissza hozzá.

Viszont neki nem tetszik az ötlet. Aggódik, hogy mi van, ha ettől elhidegülünk egymástól, mi van, ha így marad. Nagyon ragaszkodik az együtt alváshoz. Mondtam neki, hogy ha szeretné megvárom, amíg elalszik, simizem a haját addig, és csak aztán megyek, de így sem nyitott az ötletre.


aug. 29. 01:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én is ezt akartam írni. Ma már egész jó légkondikat lehet kapni nem is olyan horror áron (azt is nézd, hogy egyszeri kiadás, és a kánikulában milyen jól jön)


Az ablakra meg igen, szereltess rácsot :)

aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem saját ház, béreljük. A tulaj nem akarja a légkondi beszerelését, a mi költségünkre se. A rácstól meg még annál is jobban elzárkózik.
aug. 29. 10:34
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert? Ha valaki bemászik és "lakberendez" egy kicsit, az neki is nagy szpás.
aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"A tulaj nem akarja a légkondi beszerelését, a mi költségünkre se"


Kíváncsi lennék, ő hogy bírt 40 fokban aludni :) Most már mondjuk hűvösebb az idő, de úgy 2-3 héttel ezelőtt.

aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

#14

Neki otthon nyilván van klíma. :D

aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
15. 2024-ben már lassan minden lakásba elkéne egy. Huszon éves koromig nem találkoztam légkondival kb, de ezeket a nyarakat már nem lehet nélkülük kibírni.
aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#16

Nekünk sincs - szintén nem saját ingatlan, más vagyonát meg nem akarjuk növelni, mondjuk szerencsére nálunk annyira nincs is forróság bent így se.

De azért raknék fel ha saját házam lenne. Sajnos ez sokaknak gond, hogy albérletbe nem tud/akar légkondit beszereltetni. A tulaj meg nem fog, őt nem zavarja ha 40 fok van.

aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond. Nem fog attol elhidegulni az ember a masiktol, ha par napig nem alszanak egyutt. De akkor sem, ha egesz nyaron. A baratnodnek probald ezt ujra elmagyarazni, meg azt is, hogy te nem birod a meleget, nem tudsz aludni, fontos, hogy aludj stb.

Ha nem erti meg igy jart, en akkor is kimennek aludni.

aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem a klíma a gond, hanem a barátnőd hozzáállása. Te legyél rá tekintettel, hogy ő nem bírja a ventilátort, de őt nem érdekli, hogy neked nem jó

a melegben összebújni.

aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19 Talán egy kicsit ragaszkodóbb a megszokottnál, de nincs semmi baj a barátnőm hozzáállásával. Nem várja el, hogy ne menjen a ventilátor. Tőle mehetne, csak aludjak vele, de nem akarom, hogy minden nap fájjon a torka. Amíg próbálkoztunk ezzel, addig kb ennyi történt. Ez meg neki nem egészséges...
aug. 29. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!