Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibe szerepelhétnék?

Figyelt kérdés
vége lett a kapcsolatomnak. És arra gondoltam hogy ki kéne találni valami elfoglaltságot ami leköt, és szerepelni és fellépni szeretnék de mit? Hangom szar, hastánc nem okés mert nem vok vékony alkat nem való nekem, de akkor mik vannak még? Mert fellépésekre szeretnék járni. ötletek? és 18 éves lány vagyok ilyenkor is fel lehet zárkózni?
2010. nov. 2. 17:58
 1/8 Charlie Manson ***** válasza:
100%

Spec a hastánchoz, nem feltétlenül kell vékony alkat... sőt...

soha nem késő elkezdeni valamit.

2010. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el táncházba!
2010. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
táncház? az milyen? sosem voltam még
2010. nov. 2. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Legjobb ha kimész a Francia légióba
2010. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Járj utána a környéketeken van-e!Meglepő, de a táncházakban táncolnak és táncolni tanulnak!Remek szórakozás és új ismeretségekre is szert tehetsz!:)
2010. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
legyel szineszno,a Kovi biztos ad neked munkat,a 18 evesek jol illenek abba a mufajba
2010. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hastáncra úgysem csontkollekciókat keresnek.
2010. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de rajtam 10 kg felesleg van és nagyon drága is ott az oktatás. meg szégyenlős is vok hozzá
2010. nov. 2. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!