Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiu! De o ram sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiu! De o ram sem nez! Mibe olotzzek hogy tetszek neki? vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
én is feltettem egy hasonló kérdést, de csupa bunkó választ kaptam...úgyhogy kíváncsian várom én is a válaszokat :)
2011. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abba öltözz, amiben csinos vagy.
2011. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A piros tüzes szín! és feketével nagyon szexy!
2011. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ha rád sem néz, akkor bármit felvehetsz, nem ezen múlik a dolog. Ha meg azután figyel fel rád, valószínűleg nem a belső értékeidet fogja nézni...


22L

2011. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amiben jól érzed magad, akkor a kisugárzásod is jobb lesz, és az összhatás is!:)
2011. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha tetszel neki mindegy miben vagy! ha nőiesen -nem ku*rvásan- felöltözöl és ápolt vagy és baromira mosolyogsz az bőven elég. azt tudnám tanácsolni, hogy járkálj arra amerre ő. próbálj olyan szituációba kerülni amikor megszólíthatod, kérdezhetsz tőle valamit, vagy éppen fordítva. pl: elmész mellette és elejted a füzeted stb...

a lényeg, hogy mosolyogj :)

2011. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
velem is ez volt, csak én leszolitottam , és összejöttünk, és nagyon boldogok vagyunk:D:D:D
2011. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!