Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint tul gondolom??

Figyelt kérdés

Parommal jo kapcsulatunk 10 eve 2 gyerekunk van

Az a tipus aki konfriktus kerulo ha vannak kisebb zorrenesek elmegy setal haza jon es semmi baj.

Most is errol van szo caak most meg kartyainkat is elvitte es a kp is boltba se tustam.menni. Ez nagyon fura szamomra ezzel mit akar direkt csibalhatta ? Megkerdeztem valasza h kiszamithatatlan vagyok!

Nem ertem ezt se mire irja .mindemt kozosen megbeszelunk dontesek elott most volt lakas felujitasunk is stb....eleg meglepő ez az egesz az én kartyamon nincs sok.. azt szerintem veletlenul vitte el mert egytokba van .. hm szerintetek?



aug. 24. 19:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk kulon kasszan .

Kapcaolatunk elejetol. Sose volt gond veszekedes a penz moatt.

Mindent meg ad nekunk. Sosem hantorgatna fel semmit mindent megbeszelunk ezzel nem volt gondunk soha.

Egyet ertek azzal hogy ez kocsogseg volt ebben igazas van!! De töle hihetetlen.

aug. 25. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!