Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint tul gondolom??

Figyelt kérdés

Parommal jo kapcsulatunk 10 eve 2 gyerekunk van

Az a tipus aki konfriktus kerulo ha vannak kisebb zorrenesek elmegy setal haza jon es semmi baj.

Most is errol van szo caak most meg kartyainkat is elvitte es a kp is boltba se tustam.menni. Ez nagyon fura szamomra ezzel mit akar direkt csibalhatta ? Megkerdeztem valasza h kiszamithatatlan vagyok!

Nem ertem ezt se mire irja .mindemt kozosen megbeszelunk dontesek elott most volt lakas felujitasunk is stb....eleg meglepő ez az egesz az én kartyamon nincs sok.. azt szerintem veletlenul vitte el mert egytokba van .. hm szerintetek?



aug. 24. 19:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helytelensegert feszult vagyok !
aug. 24. 19:39
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Lenyúlja a penzt jatékgépre vagy piára valszeg
aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Se cigi se kave se pia 30 éves es meg nem ivott soha (buliban sem szokott) nincs semmi rossz szokasa !
aug. 24. 19:45
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Akkor is lenyulja a lét. Te vagy vele 10 éve neked kéne tudni mire.
aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Na eppen ez nekunk el soha semmien felesleges magatol is sajnalja. Nem is ez a lenyeg . Csak sért bánt

Azt erzem nem erdekeli hogy itthon nincs mijez nyulni ! Es ez rossz erzes. Mert ez nem ő!

aug. 24. 19:49
 6/11 Senior Séf ***** válasza:
64%
Hát, nem rólad fogják megmintázni a jóindulat szobrát,az már biztos.
aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miert ? Mire erted ezt?
aug. 24. 20:15
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

"nincs semmi rossz szokasa"


Csak elviszi minden vagyonodat szó nélkül. Áh, kicsit sem retardált! És te szültél egy ilyen beteg állatnak...

aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ilyet meg sosem csinalt eppen ezert irtam ki kerdest hogy ti mit gondolnatok 20 p haza jott nem koltott aemmit am se penz itt a lenyeg .

Az rossz benne szerintem komolyan most itt akart hagyni azerr vette magahoz en erre gonsolok de lehet nem igyvan . Nem valaszol..ez benne

a legroszabb eleg durva szót hasznaltam megbantottam csunyan ideges voltam nem szoktam csunyan beszelni hat kijott ebbol indultki .

aug. 25. 07:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Tehát megy egy szappanopera, amiben történnek olyan dolgok, amikről nem is hall az ember és most ebben kéne valamit mondani. A pénzügyi abuzus ugyanolyan, mintha megütne vagy sanyargatna. Én ezt köcsögségnek hívom, de akár bűncselekmény is lehetne (nem az). Aki ilyet csinál az nem normális. A kapcsolatok akkor romlanak meg, amikor a problémákat nem tudják a felek megoldani. Ennek az az oka, hogy a férjed nem érti, hogy számodra miért fontos, hogy mondjuk a te pénzedet ne nyúlja le. Ha jól értem külön kasszán vagytok? Ha nem így van, akkor azonnal csinálnék egy külön számlát, amiről lehetőleg ne is tudjon.
aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!