Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog,ha azt gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog,ha azt gondolom magamban a pasimról " a hülye gyerek már megint a füvet nyírja?"

Figyelt kérdés
Minden áldott nap füvet nyír,de mindig csak egy kis darabot, és kezd már az agyamra menni,hogy soha nem végez vele.Engem meg nem enged oda,mert,ettől érzi magát férfinak,hogy legalább a füvet ő nyírja le.
2023. júl. 5. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Micsoda szuper kapcsolat lehet ez. 😂Remélem van vagy 3 CSOK gyerek ebben az álomban. 😂
2023. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Az meg sem fordul az üres fejedben, hogy ez neki valamiért jó (kikapcsolódás, stb.). Kva anyját, hogy nem egy báb, aki mindig mindent olyan tempóban csinál, ahogy te azt fejben elképzelted.


Ilyenkor örülök, hogy hetero nő vagyok. :D

2023. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
#1: Nem almot akartál írni?
2023. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Minden kapcsolatban vannak a másiknak idegesítő dolgai. De ha te ezt gondolod a párodról, akkor ott már nincs szeretet vagy tisztelet.
2023. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Baszki, micsoda problémáid vannak. Irigyellek.
2023. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálunk az újabb férfifikázó trollkérdéshez.
2023. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Néha baromira idegesítenek a párom dolgai. Az én hülye szokásaim meg őt idegesítik, ezt is tudom. De pár idegesítő apróság ellenére egy szuper pasi, szerencsésnek érzem magam, hogy ő a társam és ez messze kárpótol az apróságok miatt.
2023. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Nyírhatod ám te is a füvet. "De az nehéz!!!" kifogás esetén, a kritikád egyszerű kötözködésnek tekintendő!
2023. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!