Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a páromat, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat, de nem tudok vele boldog lenni, hogy tudnám elengedni?

Figyelt kérdés

Az éjjel arról álmodtam, hogy megkaptam tőle azokat a dolgokat, amik hiányoznak a kapcsolatunkból. Mindezt úgy, hogy amúgy ott aludt mellettem. :(


Nagyon szomorú vagyok. Hónapok óta őrlődöm. Tudom, egy kapcsolat sosem olyan, mint ahogyan nagy rózsaszínben elképzeljük, de ez nagyon nem olyan. Millió dolgot szeretnék tenni, adni és kapni egy kapcsolatban, de vele nem lehet. :(


Magányos vagyok, mert teljesen függetlenül éljük az életünket igazából közös hobbi, program sem nagyon van.


Biztosan én vagyok az ostoba, hülye liba, aki tök naiv.


Hiszen tudom, hogy minimális energiabefektetéssel egy férfinak elég lehet csak a szex is. A tettek kell beszéljenek, ő mondogatta, hogy részéről ez több ennél, de én nem érzem többnek, ez egészséges kapcsolatban ennél sokkal több kell.


Értelmetlen dolog a kapcsolatfüggőség, tudom hogy van esélyem mást találni, de így hogy évekig egyedül voltam ő előtte, félek ez nagyon nehéz munka lesz megint.



aug. 23. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Csúnyán fogok fogalmazni de ez szarügy. Tudom, hogy nagyon fájhat egy szakítás, de ha most így érzel vele kapcsolatban, gondolj bele mi lesz később? Ez nem kapcsolat, ez vergődés. Egy kapcsolatban az embernek boldognak kéne hogy legyen, és a párja a legjobbat hozza ki belőle. Kiteljesedjen mellette, ne depressziós gondolatai legyen. Tudod, ezért hívják PÁRkapcsolatnak. Mint a ying és a yang. Ismerkedj másokkal, adj esélyt a kevésbé vonzó külsejű paliknak is. Talán nem lesz 190cm magas, de lehet hogy jobban érzed magad majd vele.
aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1-es nőként én nem külsőségekre megyek. Randiztam kopasz, őszülő, 169 centi magas (nem volt annyi sem élőben ez 100%) férfival is, nem ez volt velük a probléma.


Neki nélkülem is teljes az élete, egyszerűen nem kellek bele nagyon, totál jól megvan. Itt volt a baj, nekem hiányzott egy társ, valaki, akivel építhetem az életünket egy PÁRként. Én alapból is depresszív vagyok amúgy, van más alapbetegségem is és én nem sem vagyok egy 10/8-as csaj, átlagos, 10/6. Neki semmilyen lelki-testi baja nincs, nem tudok empatizálni se vele se viszont, amikor az edzés utáni izomláz a baja... ha nekem megvan a menzeszem, általában nem találkozik velem. És én legyen empatikus vele? :/ azt hozta fel példának, miért kell empátia a nők felé menzesz alatt, mert hormonok stb., a férfiakkal miért nem empatikusak a nők mert kanosak? Nekik is vannak hormonjaik.


Lelkileg kicsinál az ilyen tapló dumákkal, de ő viccesnek tartja.


Ma van a szülinapom, fel sem köszön


Vannak kapcsolatok, amik sajnos nem párkapcsolatok. :( Én rájöttem, hogy ez is egy ilyen. Neki ennyi elég, nekem nem.


De nagyon nehéz így bárkit is találni. Nekem akár lelkileg, akár fizikailag mindig lesznek nehéz időszakok, amikor empátiára lesz szüksége a páromnak, és aki, mint a mostani pasim sosem élt at ilyet, ezt sose értheti meg, sosem lehet ezekben lelki támasz. Mint amikor összejön két gluténérzékeny erted. Nem azt mondom, hogy olyan emberrel akarok járni, aki szintén pszichológushoz jár, de az önfejlesztés és lelkiség fontos.


Ez hiányzik teljesen ebből a kapcsolatból. Én megértem hogy a férfiak nem annyira lelkizősek meg hasonlók, nem lesz olyan, mint a legjobb barátnőmmel, de vele ezt semmilyen szinten nem lehet.

aug. 23. 11:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Fel sem köszöntött*
aug. 23. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Én csak megerősíteni tudom amit írtál ez az ember egy tapló. Kíváncsi vagyok, hogyan jöttetek össze. Te írtad, hogy nagyon egyedül, magányosan érezted magad, gondolom abban a helyzetben bárki mellett eltudtad volna képzelni magad. De ez a gyökér miért jött veled össze? Pótléknak? Hogy tudjon kivel szexelni, közel és kéznél van? Egyszerűen nem értem a férfitársakat, de jó apám mondja, hogy nem kell nekem mindent érteni. Ezsközként, használati tárgyként kezelt, de ezt nem akarom elhinni, hogy nem láttad a kapcsolat elején. Én tényleg csak annyit tudok, hogy keress mást, biztos van a környezetedben egy kedves érzelemes fiú, csak nem veszed észre.
aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincs, a barátaimmal is eltávolodtunk mert másfelé sodort az élet, nemrég óta van új munkám, de ott egyetlen ferfi sem dolgozik, előzőben nem voltak szinglik. Egyetemen bölcsészkarra jártam (ez sem segített az önbizalmamon, mert ezt általában lenézik, pedig ilyen munkákra is kellenek emberek, nők...), ott a tanulók 90%-a nő és meseszép nők jártak oda. Még a saját apám is azt mondta hogy labdába se rúghatnék ilyen esélyekkel. Anyukám se jósolt nekem sokat a depresszív természetem miatt. De persze azt hajtogatták ezek után is, hogy valaki csak akad nekem is. Szoval járok terápiába, feldolgozgatni a családi pakkot, hogy nem vagyok elég jó stb...


Páromat nyilván társkeresőn keresztül ismertem meg. Bulikban nem is tudtam volna, ha hiszed ha nem, ahány ilyen helyen voltam minden ferfi dohányzik. Semmilyen függőséget nem vállalok a másikban. Később kiderült páromnak más jellegű függősége van. Hát az sem jobb, mint a direkt egészségkárosító anyagok, meg még drága is. :(


Igazad van, ez egy szerencsétlen kifogás volt, korábban is kapcsolhattam volna.

aug. 23. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már kellemetlenül érzem magam, hogy csak én válaszolok neked. Fiatal nőként korlátlan lehetőségek tárháza áll a rendelkezésedre ismerkedés terén. Nem muszáj a férfinek kezdeményeznie, ez nem a 19. század, ha valaki szimpatikus nyilvános helyen, nyugodtan szólítsd le bármilyen ürüggyel pl.: merre van az xy utca. Vagy társkereső ahogy a mostani barátoddal is összejöttél. Hidd el nem minden pali ilyen tuskó mint a mostani barátod. Én komolyan nagyon sajnálom azt, amin most keresztül mész. Javaslat: Legjobb barátnőddel menjetek el bulizni, ott biztos akad egy kandúr akivel eltölthetsz egy kellemes estét. Kis figyelem elterelés kell neked, egy kicsit jól éreznéd magad. Utána pedig kezdj el ismerkedni. Nőként nincs annyira nehéz dolgod, mint egy korodbeli férfinek. És ne feledd: Egy kapcsolat a legjobbat kell kihozza belőled, és nem az állandó szomorúságot, depressziót és féltékenységet, a másik fél eltiprását, lehúzását.
aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fulár ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy releváns a válaszom.Én 42 éves férfi vagyok.13 évet húztam ki egy nő mellet aki mellett a boldogság csak álom volt.

Aztán megléptem amit már sokkal korábban kellett volna.Már több mint egy êve egyedül vagyok.És petsze sokszor magányos is és az első nêhány hónap pokolian nehéz is volt.De akkor is jobban érzem magam a bőrömben mint az utóbbi êveiben bármikor.

Egy ilyen kapcsolat lassan de biztosan felemészt.Minêl tovább húzod annál mehezebb lesz.

Ên meglépném a helyedben amit meg kell.....

aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem mit keresel még mellette,csak elvagytok egymás mellett és sémi élet,közös program
aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól figyelj! Nem egymáshoz valók vagytok.. lépj ki! Én is megtettem, fájdalmas volt.. nem is keresett azóta! Érted? Most rossz, erre én tudatosan felkészűltem.. elfoglalom magam és hagyok időt a gyógyulásra!
aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!