Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem a baratom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a baratom, de nem tudom elengedni! Mit tegyek? 19/L

Figyelt kérdés
Lassan 1 honapja vagyunk egyutt, es rajottem h mar nem ugy szeretem mint az elejen, viszont a szivem szakad meg, ha el kell engednem... Mondtam is neki, most ugy allunk, h varunk par napot... nemtudok donteni. mit csinaljak?
2014. márc. 23. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél pontot a végére, érdek nélküli kapcsolat= szenvedéssel.
2014. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnálatból ne légy senkivel 1 percig sem...jobbik esetben külön mentek és nem lesz semmi...rosszabbik esetben kapsz 1-2büdös pofont mert átbasztad...akkor aztán magyarázkodhatsz...és nem utolsó sorban..ha valaki veled lenne sajnálatból,tolerálnád?
2014. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy mit csinálj? NŐJ FEL! 19 évesen annyi érettségnek kellene benned lennie, hogy nem vagy együtt valakivel csak azért, mert sajnálod, vagy mert nem akarsz egyedül maradni. Mondjuk arról is megvan a véleményem, hogy kevesebb, mint egy hónap alatt ki is hűltek iránta az érzéseid.

19L

2014. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még szereted a srácot! Csak bebeszéltél magadnak valami butaságot, és mást mond az eszed és a szíved. :)
2014. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!