Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem szeretem a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem szeretem a barátomat, és nem érzem jól magam vele, akkor miért nem vagyok képes elengedni őt?

Figyelt kérdés
Nem szeretem már a barátomat, ez biztos, mégis ha arról van szó, hogy szakítunk, akkor meg hiányzik(legalábbis úgy érzem) Miért? Vele nem jó, csak szenvedés már nekem, de nélküle sem jó... így mit tegyek? Egyébként két éves kapcsolatról van szó.
2009. aug. 16. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
engedd el ha tényleg nem szereted akk szakíts vele hidd el nekem h nem fogod megbánni én is voltam igy ilyen se veled se nélkület állapot és nem bántam meg egyáltalán g kiléptem ebből a kapcsoltaból most már boldog vok mással :D
2009. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
remélem nem én vagyo ka barátod és véletlenül ezt olvasom mert kb velem is ez a helyzetXD...mmint sztem ezt érzi irántam a barátnőm:D és esetleg én is iránta
2009. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nélküled*
2009. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Téged már csak a megszokás tart a kapcsolatban. Lépj ki belőle, merj nekivágni az új dolgoknak! Ne szenvedj tovább, állj ki önmagadért, és utána boldogabb leszel. Persze nem rögtön, de tarts ki az elhatározásod mellett, és ahányszor vissza akarnád csinálni az egészet, jusson eszedbe, hogy miért is lett vége a kapcsolatnak, csak szenvedtél mellette, nem ő neked az igazi. Aztán majd betoppan az életedben a Nagy Igazi Ő is.
2009. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Mert elvesztetted a bilincs kulcsát amivel az ágyhozkötözted!
2009. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a megszokás miatt vagy még mindig mellette.Hagyd el,bár még furcsa lesz az elején egyedül lenni,majd találsz egy olyan társat,akivel szeretitek egymást és jólérzitek magatokat a kapcsolatban.
2009. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalatom,hogy ilyenkor félnek attól,hogy egyedül maradjanak.Inkább kiböjtölik,amig jön más és akkor lépnek le.Ez kicsit szánalmas szerintem,mert az egyedüllét alatt megismerheted magad.Végig gondolhatod,hogy mi volt a gond a kapcsolatban,mit tennél másképp és mi az a tulajdonság,amit többé nem akarsz elviselni.Ilyesmikkel szerintem jobb tisztában lenni. A szabadság érzése sem rossz,amikor nem kell tekintettel lenni senkire. A nagy Ő is könnyebben mer lépni,ha egyedülálló vagy. A régi barátodnak pedig megadod az esélyt,hogy hasonlóan megtalálja azt,akit keres. Szemétség lestopizni valakit,aztán ha jön a lehetőség ugrani a másikhoz,őt pedig egyik percről a másikra dobni.Az kegyetlenség. Nyilván hiányozni fog és a szakítás után rengetegszer eszedb fog jutni,nagyon sokszor,de akkor arra is gondolj,hogy nem voltál boldog és most lehetőséged van tiszta lappal kezdeni!
2009. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen kb fél éve. Akkor fáj, de hidd el hamar túlteszed rajta magad és örülni fogsz! Ha nem szereted akkor szakítani kell.

Csak bátran! :)

2009. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!