Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszögből van kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszögből van kiút?

Figyelt kérdés

Férjhez mentem szerelem nélkül. A kapcsolatom jó volt, csak nem voltam szerelmes és folyton éreztem, hogy valami hiányzik. Sajnos jött az életembe egy nagy szerelem. Azt hittem, ha elhagyom a férjem majd boldog lehetek azzal, akibe szerelmes vagyok.

Mi lehet velem a baj, ha a férjemmel akarok lenni a szeretőm hiánya miatt vagyok boldogtalan, ha a szeretőmet választom a férjem nélkül érzem semminek magam. Legszívesebben mindkettő kellene, de ez lehetetlen. Mit tegyek?


2010. nov. 2. 14:08
 1/8 anonim válasza:
Van, megszakítod mindkettővel a kapcsolatot.
2010. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szeretőd legyen a szerelmed, a férjed pedig a barátod! =)

Véleményem szerint ez a megoldás jó Neked. ;)

15/L

2010. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam ezen a barát dolgon, de a férjem ettől elzárkózik teljesen, ő azt monja vagy teljesen vagy sehogy sem...



Másrészről talán mindkettővel szakítani kellene, de ha egyikkel sem bírok, akkor hogyan tudnék mindkettővel?


Ja és csak hab a tortán, hogy már 32 vagyok szeretnék gyereket a férjem is szeretne viszont a szerelmem meg nem. De szüljek egy olyan embernek akit nem szeretek? Miért ilyen bonyolult az élet?

2010. nov. 2. 14:31
 4/8 anonim ***** válasza:
te tetted bonyolulta az eleted amikor sajat magadat csaptad be hogy egy olyan emberhez mentel felesegul akit nem is szerettel raadasul meg tiszteletet sem ereztel iranta. de mint lathato a hazug embert elobb utol erik mint a santa kutyat. magadra vess!
2010. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok.15/L.

Hát nagyon sajnálom,hogy a férje így gondolkodik a barátság felől..=/ De mivel azt írta,hogy ön is és kedves férje is szeretnének gyereket.. viszont a szerelme nem.. hát így még mindig marad az előbbi 2 választás.:Vagy a férjével marad és családot alapítanak, vagy mindkettejükkel megszakítja örökre a kapcsolatot és keres egy 3.partnert..

Igaz még gyerek vagyok így fiatal/éretlen egy felnőtthöz képest,de tudom,hogy mit érez most és hogy milyen nehéz most magának mivel gyermeket/gyermekeket szeretne,viszont már 32 éves és nincs meg rá a megfelelő partner.Hát igen .. édesanyám is anno hasonló helyzetben volt mint maga.. és ő is egy 3. partnert választott. Nehéz volt neki is.. de a férjével megmaradt a kapcsolat(baráti) .. és boldog a mostani partnerével..=)

Lehet,hogy nem sokat segítettem.. de próbáltam.:)

Üdv! :D 15/L

2010. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15\L Köszönöm amit írtál, lehetsz fiatal mégis érett gondolkodású, valaha én is ilyen voltam. Mára meg nem tudom a saját problémáimat megoldani. Mindig rettegtem hogy ilyen helyzetbe kerülök és miért is ne kerültem volna. Nem bírok belőle kimászni. Nem csak azért mert döntésképtelen vagyok, hanem azért is, mert GYENGE.
2010. nov. 3. 10:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Remélem megoldódik a problémája..=/ !

Sok szerencsét;) !

Üdv! 15/L =)

2010. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose szabad azt mondani hogy gyenge vagyok:)mert akkor tényleg elgyengülsz.Tudom hogy nehéz de szerintem hagyd el mind a 2őt a férjedet nem szereted a szeretőd meg nem akar gyereket.Ebből szerintem semmi jó nem fog kisülni. Sok szerencsét:)
2010. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!