Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy en egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy en egyből szerelmes tudok lenni evekig is, másokban meg ez lassan alakul ki? Vagy az mitol van,ha kidobok hanyagoló pasit utána meg kapar mkközben nem is szeret?

Figyelt kérdés

A kapcsolataim nő létemre kb olyanok hogy en azzal állok össze akirol tudom hogy kell is szeretem is meg nekem megfelel(monogám tipus normális tetszik is kémia is van), ellenben a másikban kezdetben csak szex van, ez hajtja kesobb lassan bontakozik ki mire szrrelmes lesz, jarunk is komoly is, évekig is tart.

Miert olyan "lassúak" mások? A szexualis vágytól nem tudnak érezni meg gondolkodni eleinte?

Ezt hogy lehetne kiküszöbölni? Hogy érzelmek is legyenek a másikban kezdetben is? Olyan rossz azt várni na érez e a másik kellek e neki, amikor meg szerelmesek lesznek azon aggodni szeret e még vagy elmult már masokat les e már? Mert ha szeretnek is ilyen instabil az egész.


Aztán azt se értem ha vki kihűlt nem ölel meg semmi intimitas ill szeretet szerelem nincs már benne, gyakran kritizál terrorizál átmegy toxiba ártóba, megcsalóba szeretőt tartóba, akármibe, az ha ki van dobva miért kezd bőgni, könyörögni belepusztulni a szakításba, éveken át zaklatni szakítás után is, meg fáj neki ha más barátom lesz, ha szingli vagyok is zaklat ha másik van akkor is tönkre akar minket tenni, vagy aztán bosszuhadjáratokba kezd lejárat masok előtt hazugságokat terjeszt vagy esetleg ki akar rugatni ártani akar. Akik nem szerettek azok miert nem fogják be és húznak el csendben?


Lassan nem merek kapcsolatba se kezdeni mert kezdodik az hogy én akarok csak vmit a masik meg csak a szexig lát csak első körben. És ezen rágom a körmöm mikor csillan már fel a szeme hogy szerelmes.


Kezdem utálni az egészet ahogy vam. Semmi örömöm nincs így kapcsolatokban csak azok a múló pillanatnyi örömök mikor pont szerelmes es pont boldogok vagyunk meg pont jó napunk volt meg pont még nem csal vagy még akar szexelni vagy még hozzám rohan haza. Ami sem az elején nincs és azután bennük a szerelem múlásával sincs.

Szinte levezetheto egy görbén az egész.


Eleinte ismerkedik nem érez semmit, aztán pislákol végre valami a szerencsétlenben, aztán a csúcspont hogy szerelmes én vagyok az istennő, aztán a leívelés hogy már mások is érdekesek, én meg végigmozizom az egészet hogy egyesek mintha szlalomoznának egyszer fent egyszer lent, egyszer imád másszor utál, aztán megcsal lelép, ha ki van dobva sír rí visszakapar(na) pattognak összevissza érzelmekben, mikozben egyenesen is lehetne menni stabilan csak előre. De mintha ez csak nekem menne másoknak meg nem.



aug. 17. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan típus vagy míg ők nem és azért tepernek mert a figyelmed jól esne még nekik.
aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem olyan érzelmi silánynak tűnnek így. Nem birom már.

Igy ismerkedni se merek. Mert első randi és látom azt az üveges tekintetet hogy örulne ha lenne 2.randi is minden vágya, de azért nem halna bele ha nincs, akkor nincs és kész. Lapoz egy másikra vagy már megszokta.


Es megint vagy én teszek tűzt az egészbe és pezsdítem fel a másikat hogy bakker éledjen már fel, hahó egy nő epekedik rá, vagy inkabb lapozok en is.

aug. 17. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Jajj ilyen volt az exem is.

Már az első randi után szerelmemnek hívott.Az első szex után mondta,hogy "szeretlek"

És megvolt sértődve mikor azt mondtam erre,hogy köszönöm.


Nálam ez lassabban alakul ki nem 1-2 randi után,nem az első szex után,hanem lassabban megismerve a másikat igazán.

Gyengeségeit erősségeit

aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

En nem mondom senki olyannak azt hogy szeretem aki engem nem.

Söt volt olyan aki ugy indított hogy laza kapcsolat mondtam rendben. Szépen pasiztam is mellette kerestem ki lesz az aki a barátom is.

Tole hiába akartam volna bármit hiaba passzoltunk(rengeteg kozos tema hasonlo penzugyi vegzettség es munka rengeteg minden kozos külsőre is teljesen összeillünk minden a sinen volt de ő lazát akart.) Mondom jó..elnyomtam az érzelmi vágyaim, hogy akarom őt, magamra elötettem hogy igenis keresni kell mást, nyitni lapozni ez meg szexre férfihiányra (ami szintén hatalmas volt es a szex is fergeteges volt köztünk)jo lesz ez.


Aztán mivel pasiztam elkezdett szerelmi vallomásokkal jönni meghogy járjunk is. Én soha nem mondtam neki vissza hogy szeretlek. Mivel csak azért kapom ezeket nehogy legyen barátom meg normális kapcsolatom.

Es nem azért mert valoban szerelmes lenne. Az nem ilyen.


Aztán elkezdett szenvedni. Kezdődött az hogy neki hiányzik hogy mondjam. Már nem csak a lukra vár meg vágyik bennem hanem hogy kinyogjem hogy szeretem a szivem vette célba azáltal meg azt hogy vele járjak ne lehessen normális kapcsolatom.


Amikor már szenvedett vergődőtt nem csak ego birtoklást láttam hanem valodi érzelmeket akkor kezdtem csak neki megnyílni. De akkor se keellett volna.

aug. 17. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálok a lehető legfinomabban fogalmazni,de te egy álomvilágban élsz szerintem.

Hogy mondhatod a másiknak őszintén azt hogy szereted,ha nem is ismered igazán?

Lakva ismerszik meg az ember.


Ez azt jelenti,hogyha legalább 1 évig együtt éltek

( télen nyáron)akkor megismered hogy milyen igazán a másik ember.

Milyen mikor szomorú,boldog

Hogy viselkedik mikor beteg vagy éppen lesérült.

Milyen mikor jól mennek a munkahelyén a dolgok sikeres,vagy éppen stresszel a munka vagy éppen a pénz miatt.



Például most augusztus közepe van,40fok

nálam a lakásban klíma nélkül 32 fok van.

Nehezen alszom el,keveset alszok,nehezen kelek fel kialvatlan vagyok.

Egyszóval nyügösebb vagyok mint mondjuk télen vagy tavasszal.


De mondhatnám a szeptembert akkor pedig jön nálam az allergia szezon szemviszketés tüsszögés fáradság eltart 3 hétig,akkor is fáradt és nyügös vagyok, másképp viselkedek olyankor mint máskor.


És ezeket se fogod 2 randi után megismerni,megtapasztalni, nem mondhatod valakinek őszintén,hogy szerelmes vagy belé ha csak a jót látod és nem is ismered a hibáit


Ugye érted mire akarok célozni ezeket a dolgokat nem fogod megtudni 2 randi után

aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem élek alomvilágban. Pont en vagyok aki éveken át szeret kapcsolatban.
aug. 17. 11:53
 7/7 A kérdező kommentje:

En tudom kibe szeretek bele. Nem ujjal mutogatok az utcán random nyilván.


Tudom ki a másik és hogy mit képvisel. Abba szeretek bele eleve. Csalódást csak ebben okoznak hogy a másik egy sivár űr csak. A görbéjük.

aug. 17. 11:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!