Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 éves férfiként,meglehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfiként,meglehet tanulni,hogyan kell párkapcsolatban létezni?

Figyelt kérdés

Csak lazább,alkalmik, egyéjszakás kalandjaim voltak.

Szeretnék most már egy hosszabb párkapcsolatot.

33 évesen meglehet tanulni, hozzá lehet szokni,hogyan kell párkapcsolatban létezni?



aug. 13. 14:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2 ev az tenyleg nem sok egy parkapcsolatban majd +3 ev mulva gyere vissza ezzel a tuzzel ami most meg meg van es remelhetoleg akkor is lesz , de ketlem.
aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
10, nem manapság, hanem rosszul választasz.
aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10 és 11. Nekem nincs mit bizonygatnom nektek, leírtam a kérdezőnek azt, hogy nem feltétlen kell egy kapcsolat gyanánt boldogtalanságra számítani. Tudom, mostanában már könnyebb inkább elengedni a másik embert és szétcsalni egymást a küzdés helyett, de nem mindenkinek ilyen a mentalitása. Rengeteg pár van a környezetemben, akik boldogok több év után is. Sajnálom, hogy nektek rossz a tapasztalatotok és besavanyodtatok, lehet a hozzáállás is számít.
aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12,a nők rosszul választanak,olyan férfiakkal jönnek össze aki kcsalják,verik-agyonverik őket
aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérdés, milyen személyiség vagy alapvetően. De szerintem mindenképp nehéz lesz valamennyire ilyen korban, sok évnyi "lemaradásod" van, vagy talán helytállóbb úgy fogalmazni, hogy sok évnyi másfajta életstílus rögzült.

Én is ennyi idős vagyok, csak nő, hát el sem tudnám képzelni, annyira megszoktam és magától értetődővé vált már, hogy én egyedül...

... meg az is kérdés, lesz-e ki mellett megtanulnod. Mert könnyen lehet, hogy már csak olyat sikerül találnod, aki miatt/akivel belekezdeni sem érdemes. Bár férfiként neked összejöhet 8-10 évvel fiatalabb is, ha megvannak hozzá az adottságaid, és abban a korosztályban még vannak szabadon jó választások.

aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"hogyan kell párkapcsolatban létezni?"


Leginkább úgy, hogy ne egy birtokolható tárgyként, tulajdonként tekints a párodra. Ezt csak amolyan fő-fő tanácsként mondom. Mi itt szúrtuk el sok-sok-sok éven keresztül a feleségemmel. Oda-vissza. Féltékenység, meg hogy mindig mindent együtt akartunk csak csinálni, ha valamelyikünk egyedül vagy barátokkal akart valamit, akkor hogyképzeled, stb. Kiégtünk. De változtattunk a szokásainkon és most minden sokkal jobb. 20 év távlatról beszélek, szóval nem 2-3 éves kapcsolattal a hátam mögött.


Ezt csak azért említettem, mert a környezetemben ezt látom sokszor nagy problémaként, hogy túlságosan, görcsösen ragaszkodnak egymáshoz és az nem vezet jóra egy idő után.


Tehát a lényeg, hogy ha párkapcsolatba is kezdesz, maradjon meg egy egészséges szabadság (de nem szabadosság!), gondolok itt az énidőre, a barátokkal való további kapcsolattartás lehetőségére, a hobbik maradjanak meg, stb. Mi itt szúrtuk el először, hogy mindketten teljesen elvágtunk mindent magunk mögött, egymáshoz ragaszkodtunk görcsösen, ez a rózsaszín ködös korszakban jó volt, de utána... jöttek a problémák.

aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Meg lehet. De nem lesz könnyű, és hogy menni fog-e ez Rajtad is és a Párodon is múlik, de én azt mondom, hajrá, és sok sikert! Természetesen azért gondold át, hogy pontosan mit akarsz és miben vagy hajlandó esetleg engedni
aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én 29 évesen költöztem össze a férjemmel, előtte csak pár hónapos kapcsolataim voltak. Anyámék után felüdülés volt. Bár én laktam kollégiumban is, szóval volt tapasztalatom pár alkalmazkodni képtelen emberrel.

Nyilván attól is függ, hogy az adott lány milyen, és te milyen vagy. Pl. ha egy rendmániás összeakad valakivel, aki rendetlen, akkor ott konfliktusok lesznek, mindegy milyen korban kerülnek össze. De ha te egyedül élsz, és önellátó vagy, szerintem semmi gond nem lesz. A mamahotelből kiesett pasikkal szokott gond lenni, akik azt hiszik, hogy a barátnőjük azért van, hogy főzzön, mosson, takarítson rájuk.

aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Melegek vagyunk, párom 35 éves volt a kapcsolatunk elején és nem volt még neki normális hosszú kapcsolata férfivel. Igazából én sem sokkal korábban kezdtem. Most már 40 éves és együtt vagyunk. :-)
aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!