Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 éves férfiként,meglehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfiként,meglehet tanulni,hogyan kell párkapcsolatban létezni?

Figyelt kérdés

Csak lazább,alkalmik, egyéjszakás kalandjaim voltak.

Szeretnék most már egy hosszabb párkapcsolatot.

33 évesen meglehet tanulni, hozzá lehet szokni,hogyan kell párkapcsolatban létezni?



aug. 13. 14:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha valóban akarod, akkor igen. Fel kell mérned, mik az igényeid mondjuk egy együttéléskor. Mik a céljaid, mit vársz el a másiktól, mit tudsz nyújtani érzelmileg és testileg.
aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem megtanulod ha nem megtapasztalod. Eleinte minden jo ez kb az elso 1-3 honap , aztan jonnek az eltero eletbeli dolgok, a konfliktusok es azt veszed eszre egyre stresszesebb az eleted es 1 ev alatt oregedtel +5 evet..
aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"1 ev alatt oregedtel +5 evet.."


Ez így elég sz@rul hangzik

aug. 13. 14:48
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
3 . Ha meg olyannal sodor ossze az elet akitol kiviragzol akkor miutan elhagy fogsz +10 evet oregedni.. minden hogyan elobb vagy utobb tonkre tesz egy kapcsolat.
aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan emberrel laksz együtt, akit tényleg szeretsz, akkor élvezni is fogod. Mi már lassan 2 éve lakunk együtt párommal és minden tökéletes, mert együtt tudunk élni. Persze kell alkalmazkodni és kompromisszumot kötni, de minden párkapcsolat ilyen. És nem öregedtem 10 évet a 2 év alatt, mert szeretek vele lakni, szóval csak a számodra megfelelő embert kell megtalálnod.
aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5. Akkor oregszik +10 evet ha elhagyjak .. tudod lelkileg nagyon megviselte tud tenni amikor kidobnak.
aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Miért nem a nődtől kérded mit szeretne veled?
aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

5,nem 2 évről van szó....majd 10 év után dicsekedj.


sok megviselő dolog van,ha egy férfit,csal a nője,hülyének nézi,majd amikor összetud jönni a másik csávóval bejelenti hogy évekig csaltalak,de a te hibád,tul sokat dolgoztál,nem kezeltél nőként,ezért csaltalak meg évekig,titokba,most pedig elhagylak,de fogadd el,nelegyél kisfiú

nyilván ez car érzés,aksiemmizésről nem is beszéltem,ugye a gyerekek általába a nőhőz kerülnek,harcolhat hogy láthatja őket

aug. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok.


6-os, én a 10 évet még a 2. kommentelőre reflektálva írtam.


8-as válaszoló nem dicsekvésnek szántam, de elég szomorú, hogy csak azért, mert neked rossz tapasztalataid vannak (az írásodból tisztán látszik), már rögtön savanyúan reagálsz más boldogságára. Sajnálom, hogy neked nem jött be, de nem kell ezt mindenkire kivetíteni.

aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
9,manapság nagyon kevés kapcsolat tart örökké,vagy végződik pozitívan
aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!