Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a hisztimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a hisztimet, félek, mert a párom nehezen viseli és lehet, hogy elveszítem?

Figyelt kérdés

Nagyon nyugodt típus a barátom, még amikor hisztizem, akkor is nyugodt marad, de nehezen viseli és már mondta, hogy ő ezt nem bírja tovább, hogy egy héten egyszer kiborulok valamin és akkor veszekszek, meg kifordítom a szavait. Utána persze megnyugszom és tudom, hogy nem szabadna ilyet tennem, de ha nem változtatok, akkor elveszítem őt, azt a személyt, aki mindenben segít nekem, aki sokat jelent nekem. Nem tudom olyankor kontrollálni magam. Mit lehetne tenni ilyenkor, vagy neki esetleg? Nagyon bánom az egészet és már nehezebben hiszi, hogy tudnék változni, de én szeretnék. Egyáltalán lehet, ha az embernek van egy alaptermészete?

Nagyon el vagyok keseredve. :(((


2010. nov. 2. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Önuralom kell hozzá! Mielőtt megszólalsz,számolj el magadban tízig! Vagy menj ki a szobából,amíg lehiggadsz!
2010. nov. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, mert ez nagyon kiábrándító tud lenni! Egyszer tényleg elhagy! Ha épp rádjönne a dili, inkább számolj el 10ig 352111 től visszafelé!
2010. nov. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csináld azt hogy mikor hiszti van utánna felveszel valami dögös ruhát és lefekszel vele kiengeszteléskép.. meg esetleg valami játékot is belevihetsz vagy valami pl orvosi ruha.. ápolónős :D meglátod alig fogja várni hogy hisztiz
2010. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,lehet, hogy ez a számolás nem rossz ötlet. Remélem, hogy nem lesz rá alkalmam, nem szeretnék még egy ilyen hisztit, de ha mégis, akkor megpróbálom ezt a számolást. Az utolsó ötlet sajnos nem megfelelő, mert a párom olyankor még szólni sem akar hozzám, nemhogy ágyba bújni.
2010. nov. 2. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez az ágybabújós ötlet nem a legjobb. Mert hiába vagy szexi,hiába próbálod kiengesztelni,a barátodban bennemarad,hogy milyen voltál előtte.Hidd el,tapasztalatból mondom. Mi egy évesen voltunk a párommal,amikor kezdtem meghülyülni. Nagyon sokat hisztiztem vele. Fel sem fogtam,hogy most szerencsétlen nem csinált semmi rosszat..mindent ráháritottam. Akkor tértem észhez,mikor majdnem szakitottunk. Egy ideig minden rendbenvolt,aztán megint rámjött ez az egész hiszti. Csak annyit értem el vele,hogy elege lett,és megcsalt.(csók) Kitől kapná meg azt a sok szeretetet,menedéket ha nem a párjától? Elgondolkoztam úgy igazán,és azóta tényleg igyekszem nem hisztizni. Ez egy nagyon jó ötlet,hogy számolj el 10-ig,vagy ha kell tovább is. Van egy idézet,ami nekem mindig eszembejut,ha rámjönne a hiszti: ha sokat hibázol,egyedülmaradsz. A kapcsolatotok érdekében változtass,mert nem lesz jó vége! Elhidegültök egymástól,szakítotok..ezt te sem szeretnéd. sok sikert!

2010. nov. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!