Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha egy csajnak egy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy csajnak egy 2 évvel fiatalabb srác tetszik?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki...en is igy voltam 16eves srac tetszett es en 18vagyok...cikinek nem ciki..csak a fiuk igy is egy piciket lemaradtak tolunk es egy kicsit nehezkes a dolog..de ez attol is fugg h hany evesek vagytok..nem mindig jon ez be..sok sikert:)
2009. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem se ciki, legalábbis amég te nem érzed úgy.

Ám az is számít h hány éves vagy, mert pl 20 felett sztem már semennyire se számít, tinikorba nagyobb az esély h a járás nem működik, a h az előttem lévő is írta, a pasik később érnek(de van kivétel)

2009. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazándiból lényegtelen, mert nem is igazán tudom, hogy mi is ez tulajdonképpen amit érzek. Sokat gondolok a srácra, és azt mondják, hogy fordítva is igaz. Furcsa, de mióta összebarátkoztam vele, igyekszem jobban öltözni, és egy kicsit tornázok, is hogy formáljam az alakom.
2009. jan. 6. 22:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég 2évvel fiatalabb fiúval jártam, de szakítottam, mert nem működött a kapcsolat. Lehethogy azért, mert még fiatal hozzám, és teljesen más, mint amilyen az Én álompasim...mivel az ÁlomPasi, az férfias, és a 2évvel fiatalabb fiú nem valami férfias számomra.:D

Szóval szerintem így tini korban nem valami hűdejólmegvagyunk"...de felnőtt korban már teljesen átlagos lesz.:)

Amúgy szerintem nem ciki... sok bnőm van, akik fiatalabb fiúval járnak/jártak (1-2évvel fiatalabbal).

L/15

2009. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én (fiú) jártam egy nálam három és fél évvel idősebb lánnyal. 1,5 évig tartott a kapcsolat.:) Pedig elég fiatal voltam. Néha furcsálták a dolgot, de nem zavart egyáltalán. Szerettük egymást és kész. Szerintem nem ciki ha idősebb a lány. Sőt néha igazán jó!:):P
2009. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Miért mennyi voltál? (elözö válaszadonak cimzeztem)
2009. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mért én 18 voltam a pasim meg 14. Erről ennyit!

És nem baj ha tetszik neked egy náladnál 2 évvel fiatalabb csávó! :)

2009. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki. :)
2009. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
sztem ciki
2009. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A kérdezőnek! 15 voltam, ő meg 18 múlt.:)
2009. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!