Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nő vagyok, van egy szintén párkapcsolatban élő férfi, ismerős, beszélőviszonyban vagyunk, de azt vettem észre, hogy feltűnően sokat néz. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Bármilyen helyzet van az utcán, az autóból rámnéz, pakolt a csonagtartóból, ott mentem el autóval, akkor is, stb.

aug. 8. 19:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hogyha valakit ismersz akkor nyilván ránézel hogy köszönhess. Mi van?
aug. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11: köszönésnél rápillantasz az illetőre igen, de többször volt, hogy utána is rámnézett, vagy amíg nem ért be a kapun, addig is kétszer rámnézett. Volt, hogy hosszabban néztük egymást.
aug. 9. 08:17
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Lehet azt nézi, hogy nézed e és hogy valami fura van rajta amiért nézed. Én is szoktam ilyet csinálni és nem akarok senkit felszedni. Ha fel akarna azt szóban is jelezné...
aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13:jelezné? Dehát foglaltak vagyunk mindketten
aug. 9. 14:35
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy ezzel akar jelezni, kifejezni hogy részéről is ok, és lépjek én?
aug. 9. 18:56
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Egy férfi, ha akar valamit, akkor flörtöl, akkor is, ha foglalt. Ebbe csak te látsz többet.
aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Egy flörtünk már volt, amikor végig mosolyogtunk egymásra, és egymás szemébe néztünk.
aug. 9. 22:04
 18/18 anonim ***** válasza:

Ennyi. Te adod a jelet, őmeg férfiból van,azonnal meg a kar dugni téged ennyi. Nem kell túlgondolni. Az meg semmit nem jelent, hogy párkapcsolatban vagytok... soha nem is jelentett.


Ha érdekel réged, akkor menj vele. Ha nem, akkor hagyd abba kedveskedést, és pláne ne flörtölj.

aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!