Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élő nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nő vagyok, van egy szintén párkapcsolatban élő férfi, ismerős, beszélőviszonyban vagyunk, de azt vettem észre, hogy feltűnően sokat néz. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Bármilyen helyzet van az utcán, az autóból rámnéz, pakolt a csonagtartóból, ott mentem el autóval, akkor is, stb.

aug. 8. 19:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Te ismered; benne lehet a pakliban, hogy őt nem zavarja, hogy neki és neked is van párkapcsolatod és benne lenne némi "huncutkodásban"?
aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok az a férfi! 😀
aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, tetszel neki.És akkor mi van?Az is lehet, ha ismeri mondjuk a férjed, hogy leadja neki a drótot épp merre látott, mit csináltál, stb.
aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3: a férjemmel nagyon ritkán fut össze, és alig beszélnek. Mi többet kommunikálunk, közvetlenebb a kapcsolatunk.
aug. 8. 20:12
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
#4 Ha neked is tetszik és akarsz tőle valamit, inkább felejtsd el.Az nem jó, hogy ismeri a férjed.
aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, melyik megyében laksz ?
aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6:vas, miért?
aug. 8. 20:36
 8/18 A kérdező kommentje:

5: én is ismerem a feleségét.

Miért nem jó, hogy ismeri a férjem?

aug. 8. 20:38
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Azért néz, mert tetszel neki ez egyértelmű.
aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
82%

Elég sok mindentől függhet, hogy miért “néz” téged. Szimplán mert ott vagy és ismer. Vagy ha a tekintetében tényleg látod, hogy más szándéka van és nem csak te olvasol bele a helyzetbe érzelmeket akkor valószínű másképp is érezhet irántad mint barát.

De ezt szerintem te is kitippelgetheted ha ismered:) Egy ilyen egyszerű kérdésből mi nem tudunk sokat mondani.

Ha akarsz tőle valamit (ezt gondolom mert akkor nem írnád ki ezt ide és gondolkoznál ezen, rágnáf magad mások biztatását keresve) akkor csak gondolkodj el azon mi az amit akarsz tőle és lépjél, kérdezz rá. Ha nem akkor meg minek foglalkozol azzal esetleg hogyan néz?

aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!