Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így már annyira nem tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már annyira nem tart vonzónak a párom?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk 4 éve szép formás testalkatom volt, és feszes is voltam,mert sokat sportoltam....Aztán pár hónap alatt lement rólam 12 kiló, persze nem fogyóztam vagy ilyesmi, hanem önhibámon kívül...Természetesen eltűnt a mellem és a popsim is lapos. Nem érzem így jól magam, de egyszerűen nem tudok hízni!Rengeteget eszek, de fél év alatt 2,5 kilót sikerült felszednem!A párom pedig az olyan testalkatú lányokat nézi meg, mint amilyen anno voltam...Félek,hogy így már nem tart annyira vonzónak, mert nincs rajtam mit fogni!Tudom,hogy ha szeret, akkor elfogad, de mégis...Nem ilyennek szeretett belém!Mi a véleményetek? 23/N
2010. nov. 1. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nagyon remélem, hogy nem ez dönti el, hogy szeret-e vagy nem
2010. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, csak én híztam olyan 10 kilót. Folyamatosan azt hallgatom, hogy ő nem ilyennek ismert meg stb...Ilyenek a férfiak sajnos, pluszminusz 10 kiló már megváltoztatja bennük a dolgokat...Elég szánalmas
2010. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha te nem tartod magad vonzónak az mindenképp lankasztóan hat a partnered számára is, bár nyilván gond, hogy ő sem kommunikálja eleget , hogy tetszel neki. Ez így egy ördögi körré tud válni.

Beszélj neki az érzéseidről, de ha ez nem változik ennek ellenére sem, felejtsd el és lépj tovább.

Mindenesetre ha magaddal nem vagy megelégedve az nem csak ebben a kapcsolatban fog gondot okozni. Ez ellen mindenképp tegyél valamit...

2010. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a vékonyabb lányok közé tartozok, és a jelenlegi párom fogadtatta el velem a testem. Az előzőek vagy oda-oda mondogatták, h. jobb lenne, ha formásabb lennék, v. h. elhagyna, ha duci lennék. A lényeg, hogy a külső nem befolyásolhatja a kapcsolat kimenetelét, ha valóban TÉGED szeret és nem a külsődért volt eddig veled. Vizsgáld át, hogy a kapcsolatotok más területén mi a helyzet, biztos ő az igazi?

HA rájössz, hogy kell meghízni, szólj!! :)

2010. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő mindig mondja, hogy így is szexy vagyok stb...Csak engem zavar,hogy nem ilyennek ismert meg...És a hozzám hasonlóan vékony lányokat észre sem veszi az utcán...De amúgy minden tökéletes közöttünk, csak az én elégedetlenségemmel van gond magammal szemben!
2010. nov. 1. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!