Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alkoholizmus meddig tolerál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkoholizmus meddig tolerálható egy férfinél?

Figyelt kérdés
A férjem alkoholista...sajnos. Nem tudom hány fajta és milyen fajta alkoholisták vannak...de ő elmegy dolgozni,hazaadja a pénzt, nem jár el sehova, csak itthon megissza a kedvenc italát. Nem kiabál akkor sem, nem csinál rosszat,nem hangos...hogy is mondjam, nincs vele semmi probléma...Nekem zavaró már..nyilván látszik rajta,látszik a mozdulatán, a beszédén...és hasonló. Nappal egy másik ember délután / este pedig egy másik ember. Nagyon visszahúzódó nappal, az alkohol hatására oldja fel a gátjait.lassan 50 lesz...ő már így marad.( hacsak nem orvosi beavatkozás történik ami kényszerből lenne) mert a többi kört már lefutottam vele.
aug. 5. 20:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%

Lol ... a másik ember -SŐT!! A PÁROD!!!! bajban van, és ez a hozzáállásod, hogy "tudom, hogy ez a helyes, otthagyni" ...


Az igen bazdmeg. Szép. Nem csodálom hogy iszik. Megnézném fordítva hogy élnéd meg, hogy nem elég hogy nem tudsz leküzdeni valami nagy terhet, de még a választott párod is otthagy a szarban, annak ellenére, hogy te meg dolgozol rendesen.


Mellesleg, ajánlom, hogy legyen gerinced, hogy jobban utánajárj a témának és orvosi segítséget kérsz + utánanézni a következőnek:

"The Opposite of Addiction is Connection"


A függőségbe úgy kerülnek az emberek, hogy menekülnek valami elől, valamit próbálnak feldolgozni, elnyomni stb.

Már rég orvosi segítséget kellett volna intézned.

aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Azt az embert sajnálom és akarom aki napközben , aztán 4. sör után mát nem akarom. 9 ig megy........
aug. 5. 21:35
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

11 jajj...

Kis butám.

Akin nem akarják, hogy segítsenek, az ugyanabba a gödörbe zuhan bele mindig újra és újra! Nem menthetsz meg senkit saját magától...

aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
Egy napiv nem viselném el. Instant kuka.
aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
Ezzen nem most kellene kiakadni mar az elejen kellet volna.. igy felesleges!
aug. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
Meg lehet fordítani a dolgot: meddig lehet tolerálni, hogy akkora sz.r élete van, hogy minden nap deliriumig issza magát... Ha valaki melletted ennyire boldogtalan és lecsúszott, hogyhogy nem ez zavar, csak a csendes piálása?
aug. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Kedves mindenki! Nem mellettem lett ilyen, így ismertem meg ezelőtt pár éve...azt hittem tudok neki, rajta segíteni..azt hittem megváltozik a család miatt és elengedi az alkoholt.Belátja,hogy ő egy alkoholista, ki is mondja, de változtatni nem bír rajta. Ha 4 sör maradna, azt mondom, elviselem, de amikor a nyolcadik és kilencedik jön, akkor már látszik rajta és nem szép látvány...
aug. 6. 07:07
 18/20 anonim ***** válasza:
17. Az a baj a legtobb alkesz elvono es terapia nelkul nem tud kilepni ebbol.
aug. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

ó, akkor ez is csak egy tipikus sztori, amikor azt hiszed, majd miattad megváltozik a férfi, majd neked sikerül, aztán jön a pofára esés.

Az egyetlen dolog, ami itt rajtad múlik, hogy meddig akarod ezt a mindennapokban bámulni.

aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, érdemben nem tudok hozzászólni, hogy mit tegyél, csak annyit, hogy teljesen megértelek, és együttérzek veled. Nálunk is ez volt, én sem tudtam mit csinálni. most tavasszal temettük el. 53 évesen hasnyálmirigy rák, máj áttéttel. Borzalom volt az elmúlt másfél év. Remélem, találsz megoldást.
aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!