Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alkoholizmus meddig tolerál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkoholizmus meddig tolerálható egy férfinél?

Figyelt kérdés
A férjem alkoholista...sajnos. Nem tudom hány fajta és milyen fajta alkoholisták vannak...de ő elmegy dolgozni,hazaadja a pénzt, nem jár el sehova, csak itthon megissza a kedvenc italát. Nem kiabál akkor sem, nem csinál rosszat,nem hangos...hogy is mondjam, nincs vele semmi probléma...Nekem zavaró már..nyilván látszik rajta,látszik a mozdulatán, a beszédén...és hasonló. Nappal egy másik ember délután / este pedig egy másik ember. Nagyon visszahúzódó nappal, az alkohol hatására oldja fel a gátjait.lassan 50 lesz...ő már így marad.( hacsak nem orvosi beavatkozás történik ami kényszerből lenne) mert a többi kört már lefutottam vele.
aug. 5. 20:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Eddig is elnézted, nem?
aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
A férjed lassan kinyírja magát. Ez sem zavar?
aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
semeddig. Nem igaz, hogy azért mert 50 lesz, akkor már így marad, mindig lehet leállni, persze ahhoz ő kell, hogy ő akarja.
aug. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Te jó ég, sajnállak kérdező, nőként fájt olvasni a soraidat.

Nem zavar téged, hogy piaszaga van, hogy a bőréből is szivárog a szaga? Hogy a máját és az egész szervezetét tudatosan mérgezi, ahelyett, hogy egészséges próbálna maradni egy boldog közös öregkor érdekében? Én ezt nem bírnám. :(


Egyébként én nem tolerálom a piálást csak nagyon minimális szinten, heti max két sör belefér. És tudom, hogy ezért le leszek pontozva, de ez egy idegméreg sz@r, ami csak tönkreteszi az embert.

30N

aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Eddig elnéztem...mindig vannak periódusok ami kiakaszt ( helyzetek) és ilyenkor túl sok nekem. Hiába zavar, hogy kinyírja magát, ezen csak ő maga tud segíteni ( ezen már túl vagyok) Ha szólok emiatt, sem fog megváltozni,mert nem tud.Ehhez már orvosi segítség kell.És ott még nem tart.
aug. 5. 21:11
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ez róka fogta csuka? Te elnézed, ő nem tart ott? Ha őt nem tudod megváltoztatni (és nem fogod tudni, ez egymillió százalék), akkor a te hozzáállásodon kell. Magyarul: hagyd ott a p***ba.
aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, tudom,hogy ez a helyes,otthagyni...Már próbáltam is a gondolataimba betenni..de eljön a reggel és egy normális pasi kávézik velem...
aug. 5. 21:16
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd békén ezt a szegény embert, ne terheld plusz és felesleges gondokkal ezt az amúgy is leterhelt és sérült elmét. Nem bánt, nem aláz, örülj ennek és figyelj arra, hogy a sör mire hazaér legyen jól behűtve. Járj a kedvében mindenben amiben csak tudsz, esetleg vehetnél neki igazi minőségi italokat, pl vannak egészen finom whiskyk, igazi minőségi vodkák, nemes főzdékből való pálinkák, maláta karamell sör, ilyeneket vegyél neki, ettől jó kedve lesz, és érezni fogja, hogy törődsz vele. F
aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! 8/8 pont ezt csinálom...és neki minden is jó. Csak amikor nem lehet ,árvele beszélgetni sem , na akkor kiakadok...
aug. 5. 21:25
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Letenni már nem fogja, szerintem ilyen korban ezt letenni már nem lehet, főleg ha 7-10-15 éve ezt csinálja. Itt vagy megszokod, vagy húzol neki egy határvonalat, hogy csak napi 1-2 sör, és kész. Minden bizonnyal ez zsákutca lesz, nem fogja kibírni.


Itt egy dolog segíthet, egy 1-1,5 éves masszív elvonó, ahol elszakítják mindentől, egy isten háta mögötti helyen kap "elterelést" ami szellemi fejlődéssel is jár, tehát szellemileg megerősítik, hogy lásson át az alkoholizmuson, hogy miért veszi kézbe az alkoholt, annak a mögöttes érzelmi, lelki, pszichológiai stb tartalmárol tudomást szerez, és elkezdik szépen, lassan letetetni vele az italt. Van akinek 1 év is elég, van akinek 5 év is kevés egy ilyen helyen. Szóval személye válogatja, na meg a pénz, ezek az elvonók nem olcsók, de a többi elvonó ami állami az szart se ér. Gondolom nincs a párna alatt 1-3 millió forint, amit csak így kidobnátok erre.

Szóval marad ami van, vagy lelépsz.

aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!