Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom iszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom iszik és mikor számít ez már alkoholizmusnak?

Figyelt kérdés

Szóval a párom 28 éves, és szinte mindennap munka után megiszik 2-3 doboz sört, mikor pedig jön a hétvége akkor pedig akár 8at is mint ma. Csak ezt a 250millis söröket issza, kint ül a kertben közben kollegájával beszélget és iszik. Én még bent vagyok egyedül a házban. Rám se néz, semmi sem. Régebben nem volt ilyen az utóbbi fél évben lett belőle ez. Nem tudom hol siklott el a dolog.

Már semmi szexuálitás nincs köztünk, csak ha hazaér eszik, ad egy puszit és megy telefonálni vagy inni. 7 éve vagyunk együtt, de egyre egyedül érzem magamat. Lelkileg olyan fáradt vagyok. Már annyiszor próbáltam beszélni vele, de mindig azt mondja hogy neki ez jár, meg hogy miattam is iszik meg. De nem csinálok semmi olyant hogy miattam keljen innia. Nem csalom meg.

Folyton kötekedik velem. Hogy tudnék beszélni vele? Szeretem őt, mint embert de szerelem már nincs.


júl. 12. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

0%-os is van.

Igya azt.

De amelyik pasi sörözik, az már fura.

júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt nem szereti ami 0%os csak az alkoholosat
júl. 12. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elengedném a faszit.


Napi 1 se okés.

Heti 2-3 még elmegy.


Az a mennyiség amit írsz az egy gyengébb alkoholizmus már.


Szörnyű olvasni, hogy se szex, se lelki állapotod nincs rendben. Lépj és lelj egy rendesebb emberre/párra, akármulyen nehéz is ez az első lépés megtétele.

Különben tönkremész jobban...

júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fogadjunk vizet nem iszik.

Nem kéne nekem se ilyen

júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Téged nem az zavar, hogy iszik, hanem hogy közben nem veled foglalkozik. Azt mondta miattad iszik. Derítsd ki, hogy miért esik jobban neki egy sör, mint veled lenni
júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindkettő zavar. Nem adtam rá soha se okot hogy miattam keljen innia. Tudom nem vagyok szent, de mindent megadok neki amit tudok.
júl. 12. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak pazarlod vele az időd.

25 körül lehetsz. Én biztos nem lennék vele. Még téged okol, meg kö9tekedik? Miért tűröd el? Fiatal vagy, nem a férjed, nincs gyerek. menekülj.

júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan érzésem van hogy féligazságot írsz. Beszéltél vele erről és mondta hogy miattad IS iszik. Miért is? Ez nem derült ki? Ha igen akkor miért nem oldjátok meg együtt ezt a problémát? Szereted mint embert, de már nem vagy szerelmes belé, akkor meg váljatok külön mert kihűlt a szenvedély köztetek, ha ez nem megy akkor pedig fogadd/fogadjátok el ezt a helyzetet.
júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Időpazarlás...lapát.

Erre semmi szükséged, kényelmesebb lesz az életed nélküle.

júl. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!