Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom nem ide tartozik ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom nem ide tartozik ez a kérdés? De csak én unatkozom ma? Ti is szenvedtek? H töltitek el az időt? Msn zenehallgatás netszörfőlés rv-én kívül?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 20:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tudorkám! :) A "tégy" egy teljesen elfogadott, felszólító módú igealak, egyenértékű a "tegyél" alakkal!

Hol maradnak a tagmondatokat illetve felsorolásokat elválasztó vesszők? A "netszőrfölés" nem létező szó tartalmát így tudnád kifejezni: "szörföltök a neten?". Ja, és rövid "ö"-betűvel. "rv-én" -> "rv-n". Elég lesz? :)

2010. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én is beleestem a tv-rv elgépelésbe... :(
2010. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Jaaah engem is megesz az unalom,most h gimis letem tök szar,h szünet van,bezzeg mikor általánosba jártam,pfúúú alig vártam...

Am jaaah én is olvasok,takarítok,alszok,eszek,iszok,netezek,meg olvasgatom a gyakorikérdést...persze azt sosem bánom meg,mindig nevetek ezeken a lökötteken...

2010. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
:)Igen bevallom,hogy a vesszők lemardtak a mondatomból. A "netszörfölés" szót véletlen írtam hosszú ő-vel.Szerintem nincs baj azzal a szóval,hogy netszörfölés,így is megérti mindenki. A másik amit még kijavítottál, az nem révén akart akart lenni,hanem tévén... Csak elírtam.
2010. nov. 1. 20:41
 15/19 Moszuke ***** válasza:

ajj bazzz igen... ez a színvonal.. kössünk bele a betű elütésekbe és az írásjelek hiányába..

láttam ennél sokkal rosszabbat is már.. amíg nem kell 4x elolvasnom, hogy most mit akar addig nincs vele semmi baj.

2010. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó válaszoló!!!

És nem vagyok tudorka :>

2010. nov. 1. 20:54
 17/19 anonim ***** válasza:
Én unalmamban azt olvasgatom, hogy mások hogy szapulják egymást helyesírás miatt. Jó buli. :)
2010. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
felhívom a barátomat és elvunk mint a befőtt
2010. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csernus - A NŐ , most kezdtem olvasni :D
2010. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!