Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet így a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így a kapcsolatunk hosszútávon?

Figyelt kérdés

20/L vagyok, barátom 35/F és 2 hónapja költöztünk össze. Pszichiáterként dolgozik egy kórházban, sokszor össze-vissza van beosztva és így nehézkés együtt lenni. Én egyetemre járok, mellette dolgozom is, előfordul, hogy be kell mennem hétvégén is. Ezektől függetlenül jól kijövünk egymással, sok közös témánk van, pl most hétvégen szabad voltam, együtt néztük az olimpiát, aztán kibeszéltük az eseményeket, illetve voltunk a szüleinél is és kedvelnek engem (az én családom is őt).


Viszont amikor nincs sok időnk egymásra, kicsit feszültebbek vagyunk és néha-néha összeveszünk. Valamelyik nap pl felhoztam, hogy sokat vagyok egyedül, valamin próbáljunk változtatni, mire azt válaszolta, hogy ő nem tud mit tenni, mert nem ő írja a beosztásast, szóval vagy én ne dolgozzak, vagy ne pattogjak ezen állandóan.


aug. 4. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha olyan dolgon hisztizel amin nyilván nem tud változtatni, akkor inkább hagyjátok egymást békén.
aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor együtt vagytok otthon, örüljetek egymásnak. Ez a fontos.

Összeköltözés előtt nem látszott, hogy keveset fogtok találkozni? De még így is sokkal többet, mint azelőtt!

aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted min lehetne változtatni, hogy többet lehessetek együtt?
aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, ez nem rajta múlik, fölösleges hisztizned rajta, csak feszültséget generálsz. Nem az együtt töltött idő hossza, hanem a minősége számít. Ne tedd ezt tönkre.
aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem fog működni mert már most sem működik. Meg fogja unni, hogy milyen gyerekes vagy és ki fog dobni. Azt hitte valószínűleg, hogy mivel egyetemre jársz és mellette dolgozol önálló felnőtt vagy, de látni, hogy nem vagy az. Úgyhogy vagy befogod a szád, örülsz annak, hogy egyáltalán veled akar lenni vagy keress olyan pasast aki nem dolgozik és neked kell eltartani őt még 15 év múlva is. :)
aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Mukodhet barmeddig . Mindig mondd el neki,ami aggaszt es o megoldja,hisz ez a szakterulete. Minek dolgozol annyit,ha inkabb vele lennel ? O felajanlott egy kezenfekvo megoldast,fogadd el v legabb dolgozz kevesebbet.
aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!