Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól döntöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem, hogy letagadtam az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Szeretem a volt barátomat, vele voltam hétvégén, jól éreztük magunkat együtt, olyan boldog voltam megint, mint régen amikor együtt voltunk. Viszont ő megmondta, hogy szereti a volt barátnőjét, nem régen szakítottak, és így inkább azt mondtam neki, hogy nem érzek iránta semmit, mert nem akarom feleslegesen terhelni az érzéseimmel, és nem akarom, hogy miattam rosszul érezze magát ő is, úgy érzem elég ha én szenvedek most. Jól döntöttem, hogy letagadtam amit érzek iránta?
2010. nov. 1. 19:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

19:10-nek

Igazad van, más nem kímélte az én érzéseimet, de én nem akarok olyan lenni mint mások, akik csak magukkal foglalkoznak.

2010. nov. 1. 19:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Belőle nem nézek ki olyan mély érzéseket irántad, amiket megérné félteni.
2010. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt arról, hogy ő bármit is érezne??? Mert én biztos nem. Pont azt magyaráztam, hogy mást szeret...
2010. nov. 1. 20:00
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor milyen érzéseit akarod kímélni?
2010. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Arról beszéltem, hogy ha elmondanám neki, hogy most szenvedek ez miatt, akkor esetleg neki is bűntudata lenne az miatt, ami történt köztünk, és hogy miatta érzem magam rosszul, ezt nem szeretném.
2010. nov. 1. 20:07
 16/16 A kérdező kommentje:
Sajnos azokra hallgattam akik azt mondták, hogy jobb ha elmondom mit érzek. Annyit értem el vele, hogy nem találkozunk többet:(
2010. nov. 6. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!