Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól döntöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem, hogy letagadtam az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Szeretem a volt barátomat, vele voltam hétvégén, jól éreztük magunkat együtt, olyan boldog voltam megint, mint régen amikor együtt voltunk. Viszont ő megmondta, hogy szereti a volt barátnőjét, nem régen szakítottak, és így inkább azt mondtam neki, hogy nem érzek iránta semmit, mert nem akarom feleslegesen terhelni az érzéseimmel, és nem akarom, hogy miattam rosszul érezze magát ő is, úgy érzem elég ha én szenvedek most. Jól döntöttem, hogy letagadtam amit érzek iránta?
2010. nov. 1. 19:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem!
2010. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Indokoljátok is meg légyszi, hogy miért.
2010. nov. 1. 19:08
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Emberek vagyunk. De nem felvállalni az érzéseket, az gyengeség.
2010. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy jól döntöttél-e, de én is ezt tettem volna
2010. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

nem

ha szereted akkor mond meg neki könnyebb lesz (más nem kímélte az érzéseidet mikor összetörte a szívedet)

2010. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert mártíromsággal nem mész semmire.

2. Mert ha magadban szenvedsz, attól csak rosszabb lesz.

3. Ha úgyis szakítottak - és a jelek szerint a lány dobta őt -, akkor szabad, tehát még lehetett is volna valami a dologból, és akár _mindketten_ boldogok is lehettetek volna. Gyanítom, ezt te magad is érzed, és ezért is írtad ki a kérdést, mert nagyon nyaggatott valami belül, hogy ez lehet, hogy nem volt jó lépés részedről... nemde?


Nos, ezért.

2010. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy rosszul érezze magát ez miatt, őt szeretném csak megkímélni, nem arról van szó, hogy nem merem felvállalni amit érzek, csak nem akarok önző lenni.
2010. nov. 1. 19:11
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy sem értem miért nem küldött el, miért csókolózott velem meg ilyenek, talán azt sem kellett volna, mert így csak nehezebb most:S
2010. nov. 1. 19:13
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Jól tetted. Felesleges lett volna bevállalni, mert beismerte, hogy az exét szereti.

Egy okos nő erre nem szokott szerelmet vallani. Minek?

Majd ha enyhül az ex iránti szerelme, akkor úgy is lesz esélyed. Majd jelentkezik. Ha nem, akkor nem. Szerintem ez így van rendjén. Úgy sem tudna veled mit kezdeni, max. lefektetni. Gondolom, azt nem akarod, hogy kihasználjanak.

26.L

2010. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!