Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem vagyok biztos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem vagyok biztos az érzelmeimben.22F

Figyelt kérdés

Bnőm 18. Gyakori kérdés itt, hogy egy pár egyik tagja elbizonytalanodik az érzéseit illetően. Én egészen múlt hétig nagyon odavoltam érte. Aztán nem találkoztunk 4-5 napot, mert beteg volt, és mintha most valami változott volna. Gondolok rá, állandóan csak ő jár a fejemben, de mintha aggályaim lennének. Beszéljek vele erről, netán csak felzaklatnám (főleg ha őszeret) vagy várjak, hátha magamban rendeződik a dolog?


Ha vele vagyok minden jó, érzem amit éreznem kell olyankor, de ha nincs itt, minden más. Volt szó ilyesmiről kettőnk közt, és mondta hogy a szűz horoszkópú embereknél fordul elő, hogy hajlamosak "kiszeretni" a másikból ha az nincs a közelükben, vagy ha napokig nem látják.


2010. nov. 1. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát első körben csak annyit tudok mondani, hogy a horoszpókot felejtsd el, mert az úgy ahogy van, f@szság. Aztán meg bízzunk benne, hogy rendbe jönnek a dolgok.
2010. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem hiszek benne, azt csak a párom mondta, mindenesetre van benne vmi, mert most sincs mellettem, nemrég beszéltünk telefonon, és szinte nem is nagyon volt miről beszélni. Nemtudom...nem tudom miez. talán elmúlik, remélem. Vagy 4-5 nap alatt ennyire megszakadt volna bennem valami?
2010. nov. 1. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
"Gondolok rá, állandóan csak ő jár a fejemben"-Ez nem azt jelenti szerintem hogy kiszerettél belőle.A helyedben én még várnék,hátha csak átmeneti állapot.
2010. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!